Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początkujący - jaką G36c kupić ?


Recommended Posts

witam, z tego co ja sie tez na tym staralem i troche osób mi mówi, że jg to najlepsza irma g36 bo boyia nie mimo, że boyi ma lepszą konstrukcję a za to w gb dzieje się harlem shake , a w jg jest przeciwnie a chyba chodzi o dobry gb c' nie ? :icon_biggrin:

Pozdrawiam

jaki harlem shake? to, ze moj egzemplarz padł po 3 godz to tylko i wylacznie moja wina. reszta uzytkowników nie narzeka na flaki.

 

heniokolwalski poczytaj forum i nie śmiec na forum nowym tematem, ktory został wyczerpany.

Link to post
Share on other sites

Bart990924 - jak jesteś nowy, to nie doradzaj - poza tym stosuj interpunkcję i ortografię, zamiast kaleczyć język.

 

Do autora:

Swego czasu były bardzo dobre G36C Cymy (CM 003), niestety - były zbyt dobre i nie są już w sprzedaży (i nie zanosi się na zmiany) - a "nowy" model CM 011 jest, hmm, gorszy.

G36 JG (G 608-x) to praktycznie klasyka - są niezłe (chociaż z 2 lata temu jakoś mniej się sypały - może w fabryce dawali więcej ryżu, albo sam ryż był lepszy) i raczej na nich się nie zawiedziesz. Są w różnych wersjach, od "podsawowej" G36C - G608 - na niej bazują inne wersje JG.

G36C Boyi - w sumie najnowsze z tych w twoim progu zainteresowań, nie jestem tylko w stanie ocenić bebechów.

 

O każdej masz temat na forum - poczytaj, to nie gryzie - a napewno mniej, niż wydane w błoto pieniądze.

 

PS. A jak nie forum, to na Yt poszukaj

Link to post
Share on other sites

No Boyi chyba nie ma mikrostyka :icon_smile: Jeśli bebechy te same co w AK to są porządne, tylko kiepska dysza i silnik. Ares G36C jest za 800zł, a 100zł to nie jest jakaś ogromna różnica cenowa jeśli chodzi o repliki, a jakość jest zdecydowanie lepsza niż w jg/cm/boyi.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

G36 od aresa ma ziomek u nas w ekipie i nie narzeka, ta od boyi ma dobrą opinie na forum, w środku kopia aresa niby a wszystkie G36 od JG też są sprawdzone i polecane , kilka osób u nas miało i niektórzy mają do dzisiaj , g36 od GFC ta w wersji piaskowej w sumie to JG ale z logiem GFC jedna osoba nowa u nas ma i nie narzeka :icon_smile:

 

CM003 możesz wyrwać jedynie w komisie lub na allegro używke w granicach 450-600 zł kumpel miał prawie dwa lata i działało bezawaryjnie tylko gumke na guardera przeźroczystego zmieniał.

Edited by zureekk01
Link to post
Share on other sites

Witaj teraz ja coś powiem, opisze ci replikę g36 od cymy tej co potocznie nazywana jest tym słabszym modelem co mówił bomba. Kolega sobie kupił g36 od cymy jakieś hmm dwa miechy temu. Niedawno zadzwonił do mnie bo coś się spier*oliło. Do wymiany poszło środkowe koło zębate, naprawiłem mu to i była strzelaninka spytałem się czy mogę postrzelac z jego repliki i ci powiem, replika działa bajecznie kultura pracy gb jest wyśmienita. Na stoku kulki lecą prosto jak po sznurku aż miło mi się z niej strzelało i tak jak wspomniałem kultura pracy gb bez zarzutu a co do usterki hmm nie wiem czy każda g36 od cymy ma aż takie słabe zębatki ale raczej taka wadliwa seria mu się trafiła. Jeszcze co zauważyłem to wycięcie w cylindrze, do teraz nie wiem do czego te wycięcie służy ale ja bym wymienił cylinder ze względu na fps i na szybkie zużycie o-ringa na g. tłoka, tłok taki sam jak w cm 0.28 czyli pierwszy ząb metalowy. Po prostu cudów tam nie ma tyle mogę powiedziec, myślę że pomogłem.

Edited by Prokowal
Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za odpowiedzi... poszukam jeszcze trochę ...ale chyba wezmę jakiegoś JG :icon_smile:

 

edit: bo poszukuję czegoś do 700-800 zł a te JG są za 500 zł więc się zastanawiam czy nie ma czegoś lepszego... a może kupić JG a potem coś wymienić od razu :) proponujcie jeśli chcecie...

Edited by heniokowalski
Link to post
Share on other sites

Moja gieta miała problemy z kablami, dostałem jakieś druty które się połamały, a nie kable. Po roku użytkowania padła mi prowadnica sprężyny, płytka selektora i styki się przepaliły. Rok to może i dużo jak na chińczyka ale ak74 boyca mojego kolegi ciągnie już 3 rok i przeszła przez 2 ręce i wymienił tylko gumkę hopka.

Link to post
Share on other sites

ok już widzę że zaczyna się kłótnia więc powróćmy do tematu. Wybrałem g36c bo jest małe i mocne (tak ogólnie mówiąc) i właśnie takiej broni szukam teraz moje pytanie ...wezmę tę JG0538 ( chyba że mnie do niej zniechęcicie :) ) teraz moje pytanie : czy istnieje lepsza a jeśli nie to co w tej JG od razu wymienić ( gumkę hop up sprężynę...) chciałbym tak podrasować żeby z 380 fps bez problemu wyciągała :) ? Słucham...

Link to post
Share on other sites

No to słuchaj. Masz całą stronę opinii, masz kilka tematów na forum, poczytaj, sam podejmij decyzję. Ty kupujesz replikę ,nie my. Rączki masz, drogę na forum znalazłeś, to i tematy o replikach znajdziesz, tam jest napisane co kto u siebie wymieniał, i jak to mu działa. Ja ciebie wyręczać nie będę.

Link to post
Share on other sites

Mieć 700zł na replikę i kupić JG...

Kupisz gówno, a możesz kupić markowe G36C .

powymieniasz to i owo i nagle wyjdzie na to, że w JG zainwestowałeś 800zł...

Giety JG mają paskudny plastikowy wygląd, nie wiem jak to wyglądam z boyem/cymą.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Mieć 700zł na replikę i kupić JG...

Kupisz gówno, a możesz kupić markową replikę.

no to w takim razie proszę powiedz co powinienem kupić (wiem mogę poszukać ale już szukałem i nie znalazłem a poza tym każdy ma inne wymagania :) )

 

Moje wymagania co do broni :

1 nie za duża bo mam krótkie ręce :)

2 z mocnymi bebechami (obudowa może być z abs ale mocnego)

3 do 700-800 zł

4 żeby służyłaaprawdę długo :)

5 będziemy grać głównie w lesie ale MOŻE też w budynkach (więc tak od 360 do 400 fps )

 

Przepraszam za błedy ale pisze na kompie brata a on ma zepsutą klawiature :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...