Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika karabinu wyborowego - SNR25


Recommended Posts

Witam. Bardzo proszę o pomoc ponieważ dziecko moje chce kupić sobie taki karabin jak w tytule postu a ja nie mam zielonego pojęcia o parametrach tego karabinu ani producencie. Bardzo proszę nie piszczie że mam sobie wyszukać bo dla mnie to czarna magia a od dziecka to sami wiecie co się dowiem że fajny itp. proszę tylko o uwagi czy warto czy lepiej inny producent bo wyda 900 zł na marne. Dzieki Piotrek

http://gunfire.pl/product-pol-1152191045-Replika-karabinu-wyborowego-SNR25.htm

Edited by piotrek42
Link to post
Share on other sites

A i powiedz ile lat ma dziecko, i czy chce się strzelac ze znajomymi czy też strzelac do puszki :icon_razz:

 

A co do tego karabinka co podałeś, 440fps to dużo, a jeśli to Twoje dziecko jest małe [Hmm mniej rozgarnięte] nie radze jakoś... mam takie przejścia, że 420+ fps dla młodszych to lekka przesada.

I jeszcze jedno - Czy na pewno będzie chciał się strzelac, czy kupuje dla szpanu przed kolegami? Bo wydawanie prawie tysiaka na pierwszą replikę często kończy się jej wystawieniem na komisie "bo mi się nie spodobało". Pogadaj, powiedz nam coś więcej i pomożemy :icon_smile:

 

*Przepraszam za brak "ci" a tutaj mi nie podświetla błędów :icon_razz: Głupi laptop.

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Córka ma 16 lat i aktualnie poszukuje grupy z którą mogłaby strzelać. Jej poprzednia replika miała około 400 fps, ważyła mniej więcej tyle co ta z wstawionego wcześniej linku jednak nie była aż tak długa . Napewno będzie chciała się strzelać więc chciałbym kupić jej odpowiedni karabin : )

 

Córka odpisała bo ja nie mam pojęcia o tym wszystkim powidzcie tylko czy warto kupić ten karabin z tytułu postu

Link to post
Share on other sites

Aha :icon_smile: No ten karabin to długie wiosło 1,1 metra :icon_wink: Ja w tym budżecie jednak poleciłbym eMki od KWA ewentualnie EA :icon_smile: SNR'ki to snajperka a bieganie z takim wiosłem (jeszcze jako dziewczyna, przyjmując aspekt budowy ciała ) może byc trudne :icon_wink:

 

Poczytałem trochę i ludzie ogólnie polecają tą replikę :icon_wink: Teraz pozostaje zdanie czy Ona chce biegac z czymś takim czy też zrobic z tego snajperke. Jak chce to niech bierze.

 

@down Dobra dobra :icon_razz:

 

@edit 2- down - Ha no i widzisz :D Przezorny zawsze ubezpieczony, lepiej powiedziec, ze to duże wiosło pod snajperkę niż ktoś kupi i replika większa od użytkownika ;)

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Rany boskie, to co zawsze. Kolega nie pyta o emke KWA. Nie pyta o nic krótszego ani o nic słabszego. Weź wsadź sobie swoje świetne rady tam gdzie słonko nie dociera bo są nie na temat. Poleć jeszcze cm.28 i pasoszelki BW kur...de.

 

 

Replika to chiński klon ESERKI od CA. Chiński znaczy się, że jest chińskiej jakości. Koniec końców taniej zwykle wychodziło kupno CA i tunning niż kupno Chińczyka i najpierw doprowadzenie tego do użytku a potem tunning. Oszczędność więc jest pozorna i złudna. Bez tunningu natomiast to gun jak gun czyli kupujemy oczami: jak córce się podoba to brać. Ale nie oczekuj rewelacyjnego wykonania a co za tym idzie- trwałości (mówię głównie o częściach zewnętrznych, luzy itp).

Link to post
Share on other sites

Wolałabym na pewno coś krótszego, z czym będzie mi się wygodnie biegało, zwłaszcza że mam zaledwie 168 cm wzrostu i 49 kg wagi ;)

Może poleciłby mi pan jakąś odpowiednią replikę :D

 

Właśnie zależy mi na trwałości i dobrym wykonaniu, jest mi wszystko jedno co to będzie za replika byle by wytrzymała jak najdłużej

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...