Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który pokrowiec na wkład hydracyjny wybrać?


Recommended Posts

Witam.

Od pewnego czasu rozmyślam za i przeciw nad pokrowcami na wkład hydracyjny. W końcu zostały 2 na polu walki:

 

Miwo Wielbłąd

 

Za: Bardzo wytrzymały

Przeciw: Nie tani (ale jakość kosztuje, więc to przeżyje ), brak wkładu w zestawie, olive drab ( odcień różniący się kami która jest w normalnym odcieniu olive i raczej nie wyglądało by to za ciekawie )

 

oraz

 

Flyye Industries

 

Za: Mocny, wkład w zestawie

Przeciw: Czy bedzie tak wytrzymały jak ten z miwo ? Oraz cena ( ale jakość kosztuje, więc to przeżyje )

 

Dodam że kamizelka PC-4 Orlik Olive i ładownice WZ.93 pochodzą z miwo.

Mile widziane uwagi, rady, może ktoś miał i chce się podzielić doświadczeniami ?

Proszę o pomoc i już teraz dziękuje.

Pozdrawiam Adam.

Edited by Dzika Kura
Link to post
Share on other sites

Wytrzymałość jest odpowiednia w obu, więc tym się nie przejmuj. Zastanów się, który jest dla ciebie bardziej funkcjonalny. Porównujesz dwa różne produkty: pokrowiec na bukłak i plecak.

Miwo mniejszy ale rozbudujesz, Flyee nie. Za to Flyee może się przydać jako mały plecak na co dzień.

Co do ceny to jak do Wielbłąda doliczysz cenę cargo to cenę będziesz miał podobną.

Link to post
Share on other sites

A nie możesz zwykłego pokrowca z Miwo za 50 zł? Czy ile tam on kosztuje. Ewentualnie pokrowiec Camelbaka już z szelkami, Zawsze można go nosić bez kamizelki.

Ten jest dla mnie trochę mały (ale owszem moge go rozbudować) i średnio mi sie podoba dlatego wybrałem te dwa. Ale dziękuje za odpowiedź.

 

 

Wytrzymałość jest odpowiednia w obu, więc tym się nie przejmuj. Zastanów się, który jest dla ciebie bardziej funkcjonalny. Porównujesz dwa różne produkty: pokrowiec na bukłak i plecak.

Miwo mniejszy ale rozbudujesz, Flyee nie. Za to Flyee może się przydać jako mały plecak na co dzień.

Co do ceny to jak do Wielbłąda doliczysz cenę cargo to cenę będziesz miał podobną.

 

Aha. Ładnie mi tu kolega przedstawił co i jak. Jestem Ci bardzo wdzięczny.

 

Ostatecznym zwycięzcą jest Wielbłąd ponieważ jest dla mnie "wygodniejszy" czyli możliwość rozbudowy oraz cena jest niższa ( wkład na Taiwanie prawdopodobnie kupię ).

 

Jeszcze tylko takie małe pytanie: w jakim kolorze polecacie ? Olive Drab czy Wz.93 ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...