Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hm... To mi przypomina jedno całkowicie fikcyjne opowiadanko... :icon_smile:

 

Szpargał, Mendi, to może reaktywujcie imprezy? Na SCC4 chciałam się nawet wybrać, ale czas alokacji naziemnej min. 6h mnie pokonał. :icon_smile:

Jestem za, a nawet przeciw. Chciałem w tym roku reaktywować SCC oraz kolejną edycję Dominicany zrobić, ale z czeasem ciężko...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Zgodnie z zapowiedzią podaję info o NWN 2014

 

http://fia.com.pl/in...id=347&Itemid=1

 

Jak ktoś chce sprawdzić się jako hardcore snajper - zwiadowca to może poćwiczyć przedzieranie się przez linie wojska w mroźną zimową nocy. :icon_smile:

 

Jedna uwaga, gracze w zasadzie mogą walczyć ze sobą. Ale na razie nikt na samym początku imprezy nie zaczynał od strzelania do innych stalkerów. Nie ma co sobie psuć zabawy w pierwszej godzinie gry.

Edited by Aurendil
Link to post
Share on other sites

Jako, że nie często tu zaglądam to jakoś mi ten temat umknął.

 

Aurendil myślę, że każdy znany i pozytywnie oceniany milsim na większą ilość ludzi daje szanse na "zabawę" snajperowi. Kwestia czy dowództwo "strony" pod które trafisz znajdzie dla snajpera sensowne zadania.

 

Jeżeli ktoś będzie miał ochotę to na bank zagospodaruje snajpera.

Link to post
Share on other sites

Chłopacy w ekipie zastanawiają się czy warto w tym roku robić "48H". Impreza stoi pod znakiem zapytania w roku 2014. Tak mnie teraz natchnęło może zbudować coś w czym z założenia udało by się zaprzęgnąć snajperów... Teren i specyfika dotychczasowych gier z serii "48H" idealnie nadaje się na wykorzystanie w niej snajperów. Tyle, że to kilkanaście godzin "w polu" albo i więcej ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Popieram temat snajperów na 48H. Wreszcie udałoby mi się wziąć udział. :) Dwa razy kolidowało mi z innymi bardziej snajperskimi zabawami, potem w zeszłym roku nie było wcale. Prawie się fochnęłam. ;)

Co do NWN, to impreza jest wpisana w kalendarz imprez na WMASGu. Można zerknąć. Ale my tym razem nie idziemy do zony. Mamut ma dyżur w sobotę, a ja testuję różne rodzaje kleju na P-90. Na razie integralność konstrukcji pozostawia wiele do życzenia. Nie chciałabym przeprowadzać pierwszych testów polowych na fajnej imprezie, żeby nie psuć zabawy wszystkim dookoła (i sobie przy okazji). Może pojawimy się jako pomoc techniczno-organizacyjna, ale nie obiecuję.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...