Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Smith & Wesson HRT Military Boot


Recommended Posts

Witajcie,

znajomy poprosił mnie o założenie takiego o to topicu:

 

Czy warto interesować się:

 

Smith & Wesson HRT Military Boot

 

??

 

w SpecShop'ie kosztuje 129 zł

znajomy szuka czegoś do 150 zł

 

od razu mówie ze zależy mu na nożu ze stałym ostrzem,

wiec jeśłi cos innego zamiast tego to tylko tego typu :)

 

 

pozdrawiam 8)[/url]

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

A jak bym zapytał się ogólniej o nożyki Smith & Wesson? Chodzi mi o te tanie składane noże, których widze sporo na Allegro za śmieszna cenę rzędu 30PLNów. Czy są warte swojej ceny?

Wiem że nie mogą (najpewniej) równać się z nożami za 10 razy tyle, które wykorzystywane są przez specjalistów, ale z drugiej strony nie jestem profesjonalistą w tym znaczeniu i nie potrzebuje noża wraz z który mogę bawić się w jakiś mega Survival.

Link to post
Share on other sites

Tylko pytanie - ile dołożyć? Nie pytam ironicznie, tylko naprawdę chciałbym wiedzieć ile uzbierać żeby rozglądać się za nożem który mogę bez strachu kupić i używać i używać i używać ;). Chodzi mi o nóż, niekoniecznie składany, "do wszystkiego".

Link to post
Share on other sites

Noże do wszystkiego nie istnieją.

Jak chcesz fajnego wytrzymałego foldera to na alledrogo kupisz za 150 zł CRKT M16.

Jest on dość "taktyczny" i lansowny. Jak chcesz nóż do używania to kup za 30zł Frosta, który łatwo się ostrzy, nieźle pracuje i nie masz żalu jak go zgubisz. No a jak coś bardziej fajterskiego wolisz to Cold Steel ma parę ciekawych noży np. Peace Keeper, ale on już nie jest do wszystkiego tylko do dźgania, wbijania i robienia krzywdy bliźnim. Peace Keepera za ok 200 już kupisz... Noże którym blisko do "noża do wszystkiego" są drogie po prostu...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...