Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pgo-7 - pytania


Recommended Posts

Witam

 

Mam szansę dostania celownika pgo-7 od znajomego jednak mam wątpliwości i związane z tym pytania:

 

-Czy taki celownik naprawdę nadaje sie do asg i jego odległości? Czy jest to tylko bajer na pokazy?

-Chodzę w goglach i czy trzeba przykładać do niego oko aby dało sie z celować?

-Jak jest z regulacją siatki pod lot kulek?

-Czy da sie używać mechanicznych przyrządów z zamontowanym celownikiem?(najlepiej jakby ktoś podał zdjęcia z widokiem od strony kolby)

-Jak jest z wytrzymałością body?Posiadam rk-03sw i czy mocowanie jaskółczego ogona wytrzyma takie obciążenie podczas normalnego obchodzenia sie z repliką?

Link to post
Share on other sites

Jako że posiadam i używam.

 

- Jako tako się nadaje. Ale do ASG lepszy jest kolimator...

To prawda, jednak do obserwacji przy powiększeniu 1.5/2x działa wyśmienicie

 

-Chodzę w goglach i czy trzeba przykładać do niego oko aby dało sie z celować?

Dla chcącego nic trudnego.

 

- Zależy jak wieje wiatr... Generalnie, loteria. ASG nie jest tak precyzyjne i powtarzalne jak RPG xD

Guzik prawda, chałupniczo da się regulować siatę, jednakże w moim egz. (PGO-7w2) na Boyiowym AKS-74u (pierwsza seria) kuleczki prosto w sam środek (via optyka) leciały. Nie było to super wygodne, ale dla mnie wystarczająco skuteczne.

 

- Będzie problem.

Tu,za przeproszeniem, stolec prawda. PGO-7 NIE "nachodzi nad dekiel" - celowanie z mechanicznych nie jest utrudnione w jakikolwiek sposób, no może prócz dodatkowej wagi na "jaskółce"

 

- Wytrzyma.

Potwierdzam, bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...