Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Okładziny taktyczne beretta m9


Recommended Posts

Witam ...chcę kupić do swojej beretty m9 firmy ASG taktyczne okładziny rękojeśći i tu jest moje pytanie mianowicie znalazłem takie http://allegro.pl/beretta-okladziny-chwytu-tactical-master-i3156454050.html na allegro ale pisze że są do beretty m9 firmy KJW i nie wiem czy będa pasować do mojej...gdzieś czytałem że wszystkoe m9 mają praktycznie taką samą budowe i że powinny pasować ale wole się upewnić...

jeśli nie będą pasować może polecicie mi coś co będzie pasować w innym sklepie i podobnej cenie .

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

nie bedom

 

Nie podkreśliło ci tego ?

 

Miałeś to może w łapkach i przymierzyłeś? Poważnie pytam, bo beretty asg nie macałem.

Mam takie okładziny - bardzo wygodne swoją drogą, pod warunkiem gdy ktoś ma dłoń sporą - pasują oczywiście do beretty kjw, ale bez problemu założyłem je również do STI. Na moje oko w replice ASG rozstaw śrub powinien się zgodzić, ale ręki uciąć sobie nie dam. Sklepy podają:

 

"Najlepiej pasuje do pistoletów takich jak:

Beretta M92

Beretta M92FS

Beretta M9

Beretta M9A1

Taurus PT92

i innych typów modelu M92 (z bezpiecznikiem umieszczonym w zamku)."

 

Ja brałem te okładziny na military.pl są tam 5 zet taniej, ale przesyłka wychodzi ciut drożej niż na allegro tak że na jedno wychodzi. Różnią się jedynie logo - ja mam z KJW.

http://www.military....blow-back_3226t

 

Rzecz nie jest droga, zawsze można zaryzykować - w najgorszym wypadku zawsze można odsprzedać komuś. Z resztą - weź na pierwszą lepszą strzelankę śrubokręt i przymierz okładzinę z beretty kjw, to się wszystko wyjaśni.

Link to post
Share on other sites

KJW robiło dla ASG parę replik więc jest szansa, że i tak jest po prostu repliką KJW brandowaną przez ASG. Beretta ASG wygląda na standard Marui więc stawiam, że okładziny będą pasować. Miałem je w Beretcie Bella i siedziały pewnie. I tak jak Mendi wspomniał - nie jest to majątek a posiadaczy Berett jest sporo więc zawsze jest szansa na odsprzedanie gdyby jednak nie pasowały.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

no własnie nie wiem mendi robi jakies bagno w temacie

Mówię oficjalnie - jesteś kretynem! W pierwszych 4 postach jest mowa o okładzinach KJW i ich kompatybilnością z STI i Bell. Podano linki do 2 sklepów. Gdzie później pytasz gdzie można kupić i z "rozpędu" piszesz o WE. Następnie sam przyznajesz że to nie WE i że różnic nie ma. Gdy Pietracha najnormalniej w świecie pyta w czym problem w takim razie - bo skoro się okładziny nie różnią to co więcej potrzeba? To zaczynasz wrzucać jakieś krzywe teksty.

Jesteś dzieciuch, nie umiejący czytać ze zrozumieniem i nie znający zasad polskiej pisowni.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...