Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie kupie ten pistolet?


Recommended Posts

Witam, szukam sklepu gdzie mógłbym kupić ten pistolet

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-725-Colt-Delta-Force-Combat-FULL-METAL.html

 

W tym sklepie airsoftextreme i gunsport z linku nie, bo pisze na tym forum że to oszuści. Gdzie mógłbym jeszcze to konkretnie dostać?

 

Cena jest mniej istotna, tylko ten konkretny model się liczy. Mogą być to także zagraniczne sklepy.

 

Ktoś jest w stanie pomóc?

Link to post
Share on other sites

Napiszę Ci tyle, że specjalnie poświęciłem chwilę czasu, aby poszukać tej repliki. Okazuje się, że jedyny sklep, który to posiada, to airsoftxtreme i jeszcze gunsport, ale najprawdopodobniej jest to jeden właściciel.

Jeżeli boisz się straty pieniędzy, to weź paczkę płatne przy odbiorze i zaznacz, że paczkę otworzysz przy kurierze (spisujesz z nim wtedy odpowiedni protokół) i w taki sposób powinieneś otrzymać replikę, która na sto procent dotrze lub nie dotrze ale pieniędzy nie stracisz. Żeby nie było, to ryzyko i tak istnieje. W razie gdyby pistolet po 10 strzałach przestał działać, to musiałbyś wysłać na gwarancję, a wtedy to już nie wiadomo czy by go wysłali z powrotem..

Link to post
Share on other sites

Właśnie dlatego z tą firmą nie chce mieć nic wspólnego do czynienia. Te 2 sklepy to jest ten sam praktycznie.

Szukałem i też nie natrafiłem, może ktoś ma jakieś lepsze namiary - mogą być ze zagranicznych sklepów.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...