Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BOYI RK-03W problem z silnikiem.


Recommended Posts

Witam, replika dotarła do mnie wczoraj, wystrzeliłem z niej wczoraj półtora magazynka i dziś z dwa magazynki, kiedy chciałem oddać strzał usłyszałem własnie takie "coś" , za pierwszym razem rozłączyłem batke, poczekałem chwilę, podłączyłem z powrotem i hulało przez jakiś czas i znów to samo tyle, że tym razem odłączenie i podłączenie batki nic nie dało i problem pozostał. Mam nadzieje, że to nic poważnego gdyż nie chciałbym odsyłać na gwarancje repliki puki co do firmy REDBERET gdyż z własnego doświadczenia oraz opinii innych osób działają oni mega powolnie i te wszystkie sprawy załatwiane są długo a kontakt z nimi jest tragiczny, nie odpowiadają ani na emaile, telefonów nie odbierają a z gg chyba od dawna nie korzystają. Mam też jeszcze jedno pytanko do was, co może być przyczyną rozcinania się tego kabelka ?

 

 

Film z głównym problemem :

 

Zdjęcie kabla : https://www.dropbox.com/s/6xu2sohs4wuydl9/zaznaczone.jpg

 

Pozdrawiam Bartsonn

Link to post
Share on other sites

Dam rade to samemu naprawić mimo iż jestem lajkiem w asg,czy jedyne co mi zostaje uznając, że to jest właśnie przyczyna to odesłać na gwarancje ?

Nie musisz odsyłać na gwarancje pierw sprawdź na innej baterii jak okażę się ze to bateria to polecam zakup li po 11.1 lub 7,4

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Co prawda do CM 028, ale jednak pod dekiel:

LiPo Redox 7,4V 1200mAh, 20C; wymiary sklepowe (wg GF) - 125 x 20 x 11mm; wymiary mojej batki 124 x 18 x 9mm - Cyma 028 B - pod dekiel pasuje.

Uwagi: Na szerokość mój akumulator jest właściwie na styk - obawiam się, że gdyby szerokość była taka jak podał sklep (2mm większa niż u mnie) batka mogłaby nie pasować. Dodatkowo stockowo w batce kable są długie i to one głównie utrudniają upchnięcie batki pod deklem (wchodzi, ale trzeba się trochę nagimnastykować przy upychaniu kabli) dlatego zalecam skrócić je.

A tu coś od Verba:

Turnigy Nano Tech 1200mAh 2S 25C-50C.

Wymiary: 116x17x13

 

Pasuje pod pokrywy zamków w replikach AK.

Ps. ludzie, piszcie w temacie z którego pochodzą powyższe cytaty - można stworzyć fajną bazę informacji.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

przyczyną tej sytuacji jest albo za niskie napięcie baterii(padła) albo tłok został w tylnej pozycji i silnik nie ma siły go ruszyć

 

Miałem podobnie z Rk-02, ale w tej sytuacji winowajcą okazała się stockowa sprężyna, która blokowała ruch tłoka przez nadmiernie ugięcie w pionie. Wymiana na taką ze szlifowanymi czołami pomogła.

Edited by Tomciaz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...