Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.028A vs HK-416 acm vs M4 CQB-R


Recommended Posts

Witam. Aktualnie mam cm.028a ale chciałem wymienić na emke albo 416-tke. I tu pojawia sie pytanie. Za ile sprzedam cm028a praktycznie nieużywane, wystrzelone 200 kulek, do tarczy? I czy tamte repliki są dobre?

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-1164-Replika-karabinu-HK-416.html#projector_components_hidding

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=2211

Z airsoft extreme sie nie boję bo na miejscu kupię i poproszę żeby mi dali na miejscu przetestować czy działa.

Link to post
Share on other sites

Sprzedasz za około 300 zł jeżeli jest w takim stanie który lakonicznie opisałeś. Nie, tamte repliki nie są dobre. W plastikowych emkach body łamie się szybciej niż w jakichkolwiek innych replikach. Najtańsze porządne emki to wydatek rzędu 800 i więcej złotych.

 

Wnioskuje po poście że jesteś początkujący. Nie baw się w emki, a już na pewno nie te chińskie (chociaż boyi po zabawach z gearboxem i popróbowaniem zabaw z doszlifowywaniem części może dać fajny efekt).

 

I ostatnia sprawa. Twój cytat "Są dwie nieskończoności: wszechświat i głupota ludzka. Ale co do tej pierwszej nie mam pewności" to słowa Isaaca Newtona. Pozdrawiam i radze jeszcze raz - zostań przy cm. 028.

Edited by Fort
Link to post
Share on other sites

Ta emka z extreme to double eagle i ma plastikowy gearbox i nie ma 350fps tylko ok 300na 0.12.CO do dragons guns lepsze niż to acm ale szału nie ma full plastik poza gearboxem ,niby konkurencja dla cymy ale i tak wole cymke lepszy zasięg i wykonanie.Słowa marcinosa na temat tej m4 od Lancera "Jak tym rzucasz nie będziesz, to coś postrzelasz".To wszystko wyjaśnia,gearbox jak za tą cenę daje radę,ale body już niekoniecznie.

Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że próbujesz zawrócić Wisłę kijem. Liczysz że najtańsza emka będzie najlepsza i do tego ze sklepu, który ma fatalną opinię. Dawno nie spotkałem takiego optymisty. :icon_mrgreen: Co z tego, że kupisz tam sprawną replikę. Pomyśl, co będzie gdy się zepsuje i zechcesz oddać ją na gwarancję.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jesli nie dysponujesz duzym budzetem nie pchaj sie w niesprawdzone repliki. Najczesciej takie eksperymenty koncza sie kolejnymi wydatkami w celu doprowadzenia repliki do jako takiego stanu uzywalnosci.

Chcesz zmienic to zmien ale wez cos polecanego w tym przedziale cenowym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...