Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hop Up kręci, jak szalony


Recommended Posts

Witam.

Niedawno wymieniłem gumkę w moim M4 S-System od Boyi na zieloną G&G. Pojawił się problem w postaci tego, że nawet na najniższym ustawieniu Hop Up, kulki (Guarder 0,25g) leciały do góry. Wszystko było złożone poprawnie, a i w komorze wszystko gra. I tu pytanie - cóż takiego mogło to spowodować, i jak można to naprawić?

Link to post
Share on other sites

Dystanser jest stockowy. Spróbuję. Zastanawia mnie też to, że pokrętło dociska nieregularnie (Tzn. przekręcając o milimetr, dystanser dociskany jes mocniej o X, a przekręcając o milimetr dalej, dystanser dociskany jest np. X*2, albo w drugą stronę) Być może to sprężynka jest słaba w komorze Hop Up?

Link to post
Share on other sites

Zmień gumkę bo te zielone G&G które są teraz w sprzedaży mocno spadły na jakości, ten sam problem mialem w moich dwóch replach. M4 - 500fps i AK 430FPS. W oby hopek krecił jak szalony nawet na izolacji 0.5mm2 jako dystanser, zmiana gumek na niebieskiego Madbulla i kręci wszystko jak marzenie. Dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Po prostu włóż na nowo i jak będzie działać to git a jak nie to metoda prób i błędów , rozkładaj tak aż dobrze sie włoży. moze dystanser masz włożony pionowo a nie poziomo i powoduje to że jak jest na min to i tak hopuje bo jest wiekszy na stojąco.

Link to post
Share on other sites

Moze dystanser masz włożony pionowo a nie poziomo i powoduje to że jak jest na min to i tak hopuje bo jest wiekszy na stojąco.

Co jak co, ale wiem, jak Hopka złożyć :) U kolegi w Cymowskim AK jakoś ładnie kręcił. No cóż, lekko podpiłowałem to coś od zębatki regulującej i było git. Do czasu aż znalazłem starego czerwonego Madbulla, którego wpakowałem do M'ki i też śmiga :)

Link to post
Share on other sites

Gumka zielona G&G jest dośśśśśśśśśśsć twarda. Kolega w scarze na tej gumce użzwa kulek 0,28 na zerowym niemalż zę hop upie i kręci ostro :icon_biggrin: takżze juzż urok tej gumki taki. Ja mam starą serie G&G zieloną i na 0,25 teżżżżz nie ustawiam mocno hop upu

Edited by adame12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...