Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Across321

Użytkownik
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, już drugi raz postanowiłem zrobić replikę na bazie mb-01. Wiem dokładnie bebechy włożyć i jak to sensownie poskładać. Jedyne co mi przeszkadza w tej replice to jej gabaryty. Mam jednak pomysł, żeby skrócić lufę. Otóż mam dostęp do tokarki, frezarki i majsterkowanie nie jest mi obce. W replice siedzi lufa 500mm. Ja jednak chciał bym wsadzić promyka 420mm i do tej długości dociąć lufę zewnętrzną, a następnie splanować ją na tokarce. Tu pojawiają się moje pytanie: - jaką średnicę i skok ma gwint zakończenia lufy ew. czy jest gwintownik w takim rozmiarze? Następną kwestią jest d
 2. W SRce posypała się zębatka środkowa. Chcę dokupić pojedynczą zębatkę. Jakie one mają przełożenie w stocku, 16:1, 18:1?
 3. Across321

  G36 [JG]

  Cześć, mam parę pytań dot. tej repliki. Styczność z g36 już miałem, ale produkcji cymy. Teraz przymierzam się do kupna g36cv z gunfire: ... chcę wyciągnąć na 400-420fps i jak najlepszą reakcję na spust. 1. Czy jest to wersja z stalowymi łożyskami? Patrzyłem na zbrojowni i jest, ale wolę się upewnić. Rozumiem, że prowadnica jest wciąż plastikowa? 2. Czy li-po 7,4 wraz z mosfetem qbsona i sp120, da dość szybką reakcję na spust przy standardowym przełożeniu? Czy lepiej 11,1 pakować? 3. Czy ktoś gdzieś widział osobno w sprzedaży front od g36k? Kiedyś był na azteko, ale teraz już ni
 4. Tak informacyjnie: po około roku użytkowania glocka Meistera, posypał się cylinder gazowy (pękł cały przód). Wymieniony został na cylinder wzmocniony od Guardera, który pasuje bez problemów. Replika zaczęła odrobinę mocniej kopać ;) Pozdrawiam Kocur
 5. Czy ma ktoś może porównanie 0,4g, a 0,43g BBking, bo zastanawiam się, które brać? Różnią się jakością wykonania?
 6. Mam szybkie pytanie. Czy Headset http://deltashop.pl/pl/sluchawki-/665--zestaw-sluchawkowy-selex-tasc-1-ztactical-tan.html plus PTT http://deltashop.pl/pl/sluchawki-/665--zestaw-sluchawkowy-selex-tasc-1-ztactical-tan.html będą bezproblemowo współpracować z Intek 4040, czy może koniecznie jest przerobienie PTT lub słuchawek? Pozdrawiam Kocur :icon_wink:
 7. Wiem, że to nie komis, ale jak by ktoś czaił się na dobrze poskładaną VSR na solidnych częściach to akurat taką sprzedaję po taniości - potrzebna mi szybko gotówka http://wmasg.pl/pl/consignment?member=64065 Pozdrawiam Kocur ;)
 8. Mój Meister (najnowsza generacja) też już trochę przeszedł - upadki, przetarcia itp. i dalej mogę go polecić. Część w standardzie TM łyka aż miło, a magazynki pasują również od WE więc są do dostania w Polsce :D
 9. Kurde, sprawdził bym już te szare Guardery i napisał o nich co nie co, ale pogoda nie rozpieszcza, a na dużym wietrze testy mijają się z celem.
 10. Tylko sądzę, że w warriorze lepiej dać do TDC, śrubę o większej średnicy - coś pokroju M5 - M6 z racji, że w komorze PDI są 2 osobne ramiona, a nacisk musi być równomierny na każde z nich. ;)
 11. Taśma malarska, ołówek i miarka: http://www.youtube.com/watch?v=EPCUmPNOuYg ;)
 12. Też się pochwalę swoim TDC. Postawiłem na bardziej estetyczne rozwiązanie. Lufa nawiercona i nagwintowana pod M4. A sam docisk to śruba dociskowa 10mm M4, trochę taśmy teflonowej i nakrętka, aby zapobiec rozregulowaniu hopa. :D Pod maskowaniem ala Vavan jest niewidoczna. ;)
 13. Złożyłem w sklepie swoje pierwsze zamówienie. Kontakt bardzo dobry, paczka przyszła dość szybko, a towar był aż przesadnie zabezpieczony, ale to się chwali. :D Ogólnie polecam ! ;)
×
×
 • Create New...