Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsze kroki asg


Recommended Posts

Witam.Jestem tu zupełnie nowy.. Więc tak chcę zacząć przygodę z asg chciałbym na początek wogóle spróbować jak to jest. Od dzieciństwa "jarało" mnie wojsko i strzelanie/taktyki itp.. Chciałem kupić sobię jakiś karabin na start oczywiście elektryczny do maks 150 zł . (Nie wiem czy napewno mnie wciągnie)

Pomoglibyście z wyborem jakiejś repliki w tej cenie .? tak na start żeby spróbować a 150 zł to nie majątek...

 

Co o tym sądzicie http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1147377887-Replika-karabinku-M4-A1-SE-MORO.html :D Mi się bardzo podoba (wiem chińszczyzna) ale ma fajne dodatki szyne R.I.S itp :D prosze o odpowiedż .! Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zapomnij o takich elektrykach jak ta emka z linka- to nawet nie jest replika. Najtańszy sensowny elektryk to ten. Jak widzisz trochę powyżej Twojego budżetu.

W Twoim budżecie sensownym rozwiązaniem będzie ta replika. Jest sprężynowa, ale zasięgiem może konkurować z niejednym elektrykiem. ;)

Do tego kulki 0.25 G&G lub Madbull i atestowana ochrona oczu obowiązkowo.

No i witamy na forum. :)

Link to post
Share on other sites

To proponujecie tego shotguna na początek.? :icon_biggrin:

Dodam że mój kolega ma te emke od roku i osiąga do 35 m tylko na lufe trzeba uważać no bo plastik fantastik.. ale ogólnie jest zadowolony i zbiera na g36c juz profesionalną

Edited by jovetic
Link to post
Share on other sites

Ludzie, kiedy wreszcie zrozumiecie, że "repliki" poniżej 350 zł nie istnieją!!!!! Są to tylko zabawki z plastikowym gearboxem które przy pierwszym przeładowaniu się rozsypią, i nawet grzybnia z nich nie powstanie!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Ludzie, kiedy wreszcie zrozumiecie, że "repliki" poniżej 350 zł nie istnieją!!!!! Są to tylko zabawki z plastikowym gearboxem które przy pierwszym przeładowaniu się rozsypią, i nawet grzybnia z nich nie powstanie!!!!!!!!

 

MP5 Galaxy?

Link to post
Share on other sites

Ludzie, kiedy wreszcie zrozumiecie, że "repliki" poniżej 350 zł nie istnieją!!!!! Są to tylko zabawki z plastikowym gearboxem które przy pierwszym przeładowaniu się rozsypią, i nawet grzybnia z nich nie powstanie!!!!!!!!

 

Eee, że co słucham? Mp5 galaxiak - polecają, AGM 003 - polecają to jak, jeszcze. Cm 028 jeszcze pół roku temu była za 350zł [mniejsza z tym, jak zaczynałem wszystko było za 300zł+] jakoś zrozumiem teze "dobra emka to tylko od tysiaka (chociaż i tak to obalam, bo KWA/ EA są tańsze nawet z dokupieniem batki i ładowarki)" ale tezę "replika poniżej 350zł to szit który się rozwali od razu" trochę przegiąłeś :/ mogłeś powiedzieć "poniżej 250zł"

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Dlatego kup shotguna od AGM. Kosztuje jakieś 60zł a jeśli będzie się go szanować to posłuży długo. Jak się airsoft spodoba to pooszczędzasz i kupisz coś lepszego a shotgun zostanie jako broń rezerwowa albo będziesz mógł pożyczać dla kumpla, którego będziesz chciał wciągnąć czy któremu zepsuje się replika.

A jak ASG sie nie spodoba to będziesz mógł odsprzedać (a kupiec na to prędzej się znajdzie niż na shitowego AEGa za 100-150zł). Nawet jak nie sprzedasz to będziesz stratny 60 a nie sto coś złotych.

Edytuj 1: A zdaniem LaxerNa się nie przejmuj - widać, że się chłopak słabo zna (co udowodnił Kemonator).

Edytuj 2: Jeśli boisz się, że airsoft Ci się nie spodoba to może wybierz się na strzelankę bez repliki. Może znajdzie się ktoś, kto replikę i ochronę oczu pożyczy i zobaczysz jak to jest. Pytaj na forum regionalnym.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Jovetic kup shotguna AGM 003 :) Cena marne 60-70 zł + kulki + ochrona oczu. Jak się spodoba to dozbierasz do innych rzeczy a jeśli nie to sprzedasz bo tak jak Marek pisał więcej ludzi kupi AGM'a niż zabawkę za 100zł. Tak więc masz 2 wyjścia:

 

- AGM 003

- Albo dozbierać troche więcej i mieć najtańszego rozsądnego elektryka - MP5 Galaxy

[Jeśli druga opcja odpada bierz AGM'a bo nic innego nie znajdziesz, a jeśli znajdziesz to pewnie szit który Ciebie zrazi do asg, ja sam zakupiłem jak zaczynałem P90 Wella i już miałem kończyć bo to taki szit itp itd... nikomu rady nie dawałem musiałem się skradać itp ale w końcu kupiłem mp5 jg i biegam do dziś (no jako zapasowa siedzi) i z tą repliką łączę powrót do asg i trochę uczuć. Kup coś dobrego i zacznij zabawę ;) ]

Link to post
Share on other sites

Gieta o którą pytasz to jedna z polecanych replik - możesz śmiało brać, ale skoro dopiero za rok będziesz miał kasę (może) to kup teraz AGMa i zobacz czy airsoft Cie wciągnie. Jeśli tak to przez rok będziesz się strzelał z shotem a za rok kupisz sobie G36 czy innego AEGa. Natomiast jak się nie spodoba to będziesz wiedział teraz i kasę będziesz mógł wydać na coś innego bo póki nie wiesz czy się spodoba czy nie to kasa będzie "zamrożona" leżeć i czekać aż w końcu będziesz mógł kupić AEGa.

 

 

Dzięki za rady.! a dorzucają okulary i kulki do tego shotguna .? :icon_biggrin: bo tam nic niepisze :icon_razz:

Jeśli nawet dorzucają jakąś ochronę oczu to kijową - lepiej kupić porządną. Za około 50zł już można kupić spoko okularki czy gogle. Kulek też nie polecam - kup od razu dobre kulki (przynajmniej P&J) o wadze 0,23 lub 0,25g.

Link to post
Share on other sites

Nie nie :icon_biggrin: Okularki musisz zaupić sam, tak samo jak kulki [Okularki polecam od siebie Uvexy Ivo, inni polecą peltory czy coś mniejsza z tym] a kulki do shota to bym wziął 0,23g lub niektórzy piszą 0,25g :teeth: w każdym razie starczą kulki firmy PJ [Cena to jakieś 20zł] Tak więc łap szacunkowe ceny - Shotgun 60 zł + kulki PJ 20 zł + przesyłka z Taiwanguna 12/15 zł i do tego musisz zakupić okularki w innym sklepie + przesyłka ewentualnie znajdziesz w sklepie BHP coś. Za ledwo 100zł można się dobrze bawić [no 120zł +-]

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Dzięki za rady.! a dorzucają okulary i kulki do tego shotguna .? :icon_biggrin: bo tam nic niepisze :icon_razz:

 

Nie dorzucają, a nawet gdyby dorzucali, to lepiej kupić sprawdzoną ochronę. ASG nie jest sportem tanim. Jeśli kogoś nie stać na podstawowe wydatki, to lepiej niech spróbuje pożyczyć od kolegi sprzęt albo wybierze piłkę nożną.

Link to post
Share on other sites

I od razu odpowiadam na pytania, które pewnie padną.

Ochrony oczu od ACM to nie są ochrony oczu, to kawałki plastiku, które udają ochronę oczu.

Ochrony oczu z siatką (zamiast szybki) sprawią, że Twoje oczy zmienią się w pasztet czy inny tatar.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...