Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Planuję zakup swojego pierwszego karabinu asg. Chciałlem kupić karabin snajperski. Tak wiem że na dobrą snipe trzeba wydzc ok 1000PLN ale ja chcę kupić coś na początek mojej przygody z ASG. Zastanawiałem się nad dwoma replikami :

http://gunfire.pl/product-pol-1152198414-Replika-karabinu-wyborowego-GFGWD-Modern.html

oraz:

http://gunfire.pl/product-pol-1152197817-Replika-karabinu-snajperskiego-SW04-ARMY-Version.html

Proszę o opinie i rady odnośnie karabinów snajperskich. Mam do dyspozycji tylko 500PLN.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Na snajperke musisz dać przynajmniej 3k żł aby to sensownie działało :

-To swd z tuningiem będzie około -1500 ale i tak sensownie to nigdy nie będzie strzelało.

-Tamto drugie to moim zdaniem odpuść sobie całkowicie.

Pozdrawiam Mistrz25.

Edited by mistrz25
Link to post
Share on other sites

Na elektryka trzeba ~3k, na tego akurat springa nie trzeba aż tak dużo bo 1,5k.

On mówi o snajperce sprężynowej więc kolego chyba odwrotnie 3000 za snajperke lepszą od tego swd a pożądnego elektryka można już mieć za 900zł np. EmKi firmy evolution airsoft.

Pozdrawiam Mistrz25.

Link to post
Share on other sites

Na elektryka trzeba ~3k, na tego akurat springa nie trzeba aż tak dużo bo 1,5k.

 

Włożenie w którąkolwiek z tych replik więcej niż 200 pln to pieniądze wyrzucone w błoto. Bo ani repliki porządnej się z tego nie zrobi, ani się przy odsprzedaży nie zwróci. I choćby tysiąc "fachowców" wyło to z gówna bata nie ukręcisz. TheNightHawk jeżeli już chcesz posnajperzyć (co przy budżecie rzędu 5 stów jest mało możliwe) zainwestuj w VSRkę bo ona przynajmniej zniesie tuning. Tyle że budżetu może starczyć tylko na dość zastrzelaną stokówkę. A potem to kombinuj mniejwięcej dwa tysie nia kręcenie bata ;D

 

ps poczytaj w dziale snajperskim opinie o replikach które wybrałeś, a potem poszukaj kałasza Boyia ;D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...