Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wz.93 Limanowo a Wybrzeże


Recommended Posts

Widoczna różnica w kolorach jeden jest jaśniejszy i bardziej żółty i kratkowe wzmocnienie jest bardziej widoczne. Ale nie wiem który bo nie jestem teraz w pracy. Z tego co pamiętam to rodzaj materiału jest zależny od rozmiaru. Dla przykładu jak dostaje z magazynu swój standardowy rozmiar to materiał zawsze jest ten sam, a jak biorę od czasu do czasu jeden mundur większy o rozmiar żeby spokojnie wsadzić pod niego coś grubszego to kolory są już inne.

Link to post
Share on other sites

Taaa, Sherlocku. Kolor nie zależy od producenta, a tym bardziej nie od rozmiaru. Różnice wynikają z partii materiału...

 

Lub tego od kogo biorą materiał. Dostałem już, X takich mundurów, zawsze jest tak samo. Producenci nie szyją wszystkich rozmiarów. Cześć szyje taki, a część taki bo to się bardziej opłaca, skoro odbiorcą jest jedna firma. Lepiej się podzielić i mieć mniej wykrojników I to się niestety pokrywa. Od ką pobieram mundury letnie kolor się nie zmienił, są po prostu dwa, i są zależne od rozmiaru. Bo jeden producent szyje takie rozmiary a jeden takie, metka to potwierdza. A że pewnie zaopatruję się w materiał u dwóch różnych producentów, ale zawsze tych samych, to są różnice w kolorystyce.

 

No chyba, że składnica w której zaopatruje się moja jednostka przez X lat tysiącom żołnierzy wydaje mundury wyprodukowane w tym samym roku. Co jest nie możliwe bo nie raz już letnich mundurów w składnicy brakowało. Sherlocku

Edited by Renji
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...