Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuję ładownicy na butelkę wody


Recommended Posts

Najlepszym rozwiązaniem byłby kamelbak, wygodny, z rurką możesz szybko się napić. Możesz kupić sobie też brytyjską ładownicę na manierkę, myślę że pod skosem 1,5l spokojnie wejdzie. Ja rozwiązałem problem noszenia wody ze sobą w ten sposób, że kupiłem małe buteleczki 0.33l (tyle pojemności co np. puszka Coli) i wkładam je do normalnych ładownic. 2 spokojnie starczają mi na jedną strzelankę, a po zejściu na respa tylko je sobie napełniam. Możesz sprawdzić ten sposób.

Link to post
Share on other sites

Ja nie tylko asg ale także jestem strzelcem i tam jak jestem na poligonie to na taktykę idziemy na cały dzień w teren i musze mieć dużo wody i jedzenia a nie biorę plecaka bo źle mi się biega z nim.

Edited by Cepek999
Link to post
Share on other sites

Najlepiej zaopatrz się w camelback i dwa średnie carga. Będziesz miał 3,5l wody, co na Twoje potrzeby będzie ponad potrzebę. I nie będziesz miał plecaka.

 

To 3.5l powstaje z 2.5l camelback i 2 x 0.5l carga.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

Ja nie tylko asg ale także jestem strzelcem i tam jak jestem na poligonie to na taktykę idziemy na cały dzień w teren i musze mieć dużo wody i jedzenia a nie biorę plecaka bo źle mi się biega z nim.

 

Camelback będzie najlepszy w takim przypadku.

A butelki lepiej wg mnie brać kilka 0,5L niż jedną dużą - po opróżnieniu zgniatasz i masz luźniej w plecaku ; do tego półlitrowymi łatwiej zarządzać, choćby trzymając jedną w jakiejś ładownicy.

A może masz po prostu za duży plecak na tego rodzaju zadania ? Ja używam standardowo taki szturmowy ok. 20L i jest dość wygodny.

Edited by JarekPN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...