Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z kablami niskooporowymi


Recommended Posts

Kupiłem takie sam i wiem w czym tkwił problem. Jak widzisz, te dwie miedziane blaszki pozaginane nie stykają się. Musisz ze starej kostki wyciągnąć taki kwadratowy przewodnik(Okablowania, a raczej firma źle to przemyślała i zrobiła to jakby pod v2 anie v3 czyli że płytka selektora ma elementy przewodzace i je zwiera).

Edited by maop
Link to post
Share on other sites

Tak jak maop pisze kostka styków jest przystosowana do płytki selektora z miedzianą blaszką. Chińczycy ich nie stosują.

Załóż okablowanie i zlutuj dwie blaszki, które będzie widać z zewnątrz gearboxa. Ewentualnie możesz wstawić kostkę ze starego okablowania.

Link to post
Share on other sites

Pojawil sie nowy klopot, zlozylem gb, zlutowalem styki, ale po nacisnieciu spustu, grzeje sie tylko silnik i wydobywa sie dzwiek jakby cos chcialo ruszyc, po czym ustepuje :icon_neutral2:

 

Edit:

Podlaczajac stare kable do silnika i baterii, wszystko dziala jak nalezy, czyzbym cos zle polutowal?

Edited by Tajwan
Link to post
Share on other sites

Mam pewne pytanie, otoz kupilem glowice cylindra shs (typ krotki) oraz dysze uszczelniona shs (rowniez krotka) i po zlozeniu, dysza wystaje za daleko w komorze hu, przez co karabin nie strzela, w czym moze byc problem? Porownywalem ta dysze ze stockowa i byla okolo 1mm dluzsza od starej. Dodam, ze ta nowa na pewno jest bardziej wysunieta od poprzedniej niz ten ~1mm.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...