Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuję dobrego acoga


Recommended Posts

...Jak wyglądają zakupy w tym sklepie, istnieje opcja płatności przy odbiorze (od czasu moich zakupów w airsoftxtreme płacę zawsze dopiero po otrzymaniu paczki)? W najlepszym przypadku zapłacę tylko cenę ze sklepu, ale jak jest w przypadku najgorszym (cło, vat - jak i kiedy się to opłaca)?

Jeszcze jedno, ile może wynieść cło za acoga kosztującego 120$ i ile trzeba czekać na paczkę z tego sklepu?

 

Wszystko jest opisane w temacie o ebairsoft.com

 

I fakt - taniej będzie się podpiąć pod zbiorowe zamówienie

 

Nie rozumiem, jakim cudem ma być taniej, skoro Ci co organizują zamówienie zwykle biorą z tego niewielki profit, duża paczka ma o wiele większe szanse trafić na cło a ostatecznie dochodzą jeszcze koszty wysyłki przedmiotu w kraju od organizatora zamówienia do zamawiającego.

Link to post
Share on other sites

Foxtrot strzeliłeś w 10. Większość wiedzy na temat acoga zaczerpnąłem z coda :p. Jednak gość sprzedający podobno oryginał na allegro miał taką siatkę jaką znam ja. Więc będę ściągał ten sprzęt z ebairsoft. Chyba tą wersję z kolimatorem sobie odpuszczę, bo nie wygląda on solidnie, a kosztuje. Co wy o nim sądzicie? Dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

CIACH, NIE MA REPLIKI ACOGa z siatką "tą z kolofdjuti4". Nie ma, bo jakby była to bym ją miał. Tak więc jeżeli coś ma krzyż taki jak TA31 (chevron bodajże się nazywa) to to JEST oryginał, nie ma CIACH! we wsi.

 

 

 

Rozumiem twoje emocje ale cenzura idzie.

 

Pozdrawiam.

Wasz BANHAMMER. :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja sam użytkuję ACOG lunety! i muszę powiedzieć że sprawuje się fajnie:) Nie ma rewelacji ale za ok 400 zł ( w moim przypadku:P) myślę że Ci się dobrze sprawi:)

Co prawda światło wejściowe jest małe i przez to trzeba dobrze przystawić oko do szkiełka wyjściowego ale ten ładny krzyż itd:)

Jak nie lubisz zamawiać z zagranicy to najtaniej jest w Polsce w granicach 300 zł jak się dobrze znajdzie:)

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...