Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SA-58 jak pierwsza replika


Recommended Posts

Witajcie, dopiero zaczynam przygodę z ASG. Po prześledzeniu wielu wątków na forum dotyczących replik na poczatek głównej i bocznej, na wstępie zdecydowałem się na strzelbę AGM 003 oraz gaziaka M9 od SRC na GG.

Planuję zakup głównej repliki AEG pod koniec sezonu i zastanawiam się nad komkretnym modelem.

http://zbrojownia.li...roducts_id=2192

Wersją alternatywną do zakupu jako główną będzie RK-02 Boyi.

Budżet jaki planuję zarezerwowac to max 700zł, interesuję mnie głównie wersje "Full Metal".

Nie podobają mi się żadne wersje "emek", już bardzie pasuje mi AK, a najlepiej coś mniej pospolitego jak FN ,Masada, G3.

Przeszukałem forum pod kątem SA-58 i niewiele informacji jest na tenat tych replik a z firmy JG pto prawie wcale.

Czy mógłby ktoś napisać cos o nich, czy warto kupić taki mniej spotykany karabin?

Jak jest z dostępnością akcesoriów oraz części do tuningowania?

Paweł

Link to post
Share on other sites

Czytałem specyfikacje tej repliki na stronach kilku sklepów. Porównywałem tez co w każdym sklepie pisze oraz to co było na forum.

Spotkałem się tez z takim zdaniem, że repliki które posiadaja Blow Back mogą mieć niestandardowe elementy konstrukcji i dlatego pytam, czy w tym przypadku mogą być później jakieś komplikacje.

Link to post
Share on other sites

W zbrojowni powinien być temat o tej replice. Miałem okazję z niej strzelać i mam bardzo miłe wspomnienia. Moim zdaniem nie ma wielkiego sensu jej tuningować, wystarczy wymienić gumkę i lufę. Co do akcesoriów, to masz szyny ris, więc wszystko będzie pasować. Moim zdaniem nie ryzykujesz.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Rozważajac zakup (JG3000) chyba najwiekszym problemem będzie zakup magazynkow.

Co do wymiany części to zastanawialem się tez nad zmianą okablowania na niskooporowe oraz mosfetem.

Warto w takie zmiany zainwestować od razu czy dopiero po jakimś czasie?

Gumke zmieniał będę od razu a dalej to się zastanawialem nad eektryką lub lufą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...