Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC Shop - Czerwiec [Zamówienie]


Recommended Posts

Witam.

 

 

Zapraszam do udziału w zamówieniu z WGC Shopu.

 

http://www.wgcshop.com/

 

Zgłaszanie przedmiotów do wyceny do 21 czerwca. Do 23 czerwca wycena uzupełniająca. Wpłaty i dołączanie na wycenione przedmioty do 25 czerwca.

Spodziewany finisz w połowie lipca.

 

 

Poniżej zasady w skrócie:

 

1. Etap pierwszy to wycena zamówienia.

 

2. Zgłoszenia przedmiotów do wyceny przyjmuję na adres e-mail: saja.radek@gmail.com

Można zgłaszać się na PW lub GG.

 

3. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Ceny zawierają: koszt przedmiotu + koszt wysyłki do Polski + cło +vat.

 

4. Po etapie wyceny można jeszcze zmieniać ilości sztuk w górę, w dół, lub zrezygnować z danego przedmiotu bądź w ogóle z zamówienia.

 

5. Wpłaty.

 

6. Wysyłam zamówienie.

 

7. Wraca do mnie lista, przedmiotów, które są dostępne i które nie są. Informuje o tym zamawiającego i podejmujemy decyzję co z tym problemem zrobić.

 

8. Paczka wychodzi ze sklepu, leci pocztą lotnicza, trafia do urzędy celnego, załatwiam papierki, paczka trafia do mnie.

 

9. Informuje o otrzymaniu paczki, umawiamy się na odbiór zamówionych przedmiotów.

 

10. Nie odpowiadam za jakość chińskiego sprzętu. Czasem jest bardzo dobra, czasem dobra, a czasem mizerna.

 

 

 

W razie pytań pisać do mnie:

GG: 3556834

PW

Mail: saja.radek@gmail.com

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...