Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pakiet lipo ampedup


Recommended Posts

Tak, bo ogólnie targam ze sobą dwa akumulatory (ładownica była po to bo jeden był za długi do kolby.. no i zostało...)

do tej pory miałem 9,6 2000mAh od ASG i 10,8V 4000mAh (to "maleństwo" się nie mieściło) 9,6 nie uciągnie teraz i sprzedaje kumplowi... i potrzebuje drugi akum... no i zdecydowałem się na lipo, ale jestem zielony w ich temacie :icon_biggrin:

 

Wracając do tematu... nada się czy jakieś przeciwwskazania?

Martwi mnie to:

  • Maksymalny prąd ładowania: 2C - 4,4A - tylko z balanserem ! (jaki kurna balanser?)

 

EDIT: dobra wiem już co to balanser... cicho... :D

Dobra! to jeszcze raz! Nada się? :D

Edited by KaXardas
Link to post
Share on other sites

to z łaski swojej jak możesz - zapytaj serwisanta co się stanie po podłączeniu lipo 11,1V 2200mAh 80C do repliki z kablami niskooporowymi,mosfetem i stockowymi zębami xyt ;) na m135 oraz silniku neodymowym GE

szczerze jestem ciekaw odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

to z łaski swojej jak możesz - zapytaj serwisanta co się stanie po podłączeniu lipo 11,1V 2200mAh 80C do repliki z kablami niskooporowymi,mosfetem i stockowymi zębami xyt :icon_wink: na m135 oraz silniku neodymowym GE

szczerze jestem ciekaw odpowiedzi

 

Dla Ciebie wszystko :* :icon_biggrin:

 

XYT o ile dobrze pamiętam to niezłe są...

Jak będę miał okazję to zapytam!

 

Dobra a pomoglibyście mi szukać bakterii skoro ma być C większe?

11.1V 25C i pojemność ponad 2000mAh... oraz żeby ~100zł kosztowała lub mniej

 

Myślę jeszcze o tym:

http://www.rcskorpio...towar/90009954/

 

ale nie różnią się niczym praktycznie :(

Edited by KaXardas
Link to post
Share on other sites

2 sposoby:

a) http://forum.wmasg.pl/topic/19780-pakiety-lipo/page__st__2140 zaczynając od końca czytasz temat i szukasz polecanych pakietów.

b) wchodzisz na Allegro / jakikolwiek sklep modelarski z którego chcesz kupować i wyszukujesz pakiet o interesujących Cię parametrach, a następnie wpisując jego nazwę/symbol czy cokolwiek co pomoże go zidentyfikować tu na forum lub w Google i szukasz opinii na jego temat.

 

Znajdziesz na pewno. Jeśli po godzinie poszukiwań będziesz miał kilka typów i nie będziesz mógł się zdecydować, napisz post i przedstaw kilka swoich propozycji.

Link to post
Share on other sites

XYT o ile dobrze pamiętam to niezłe są...

Jak będę miał okazję to zapytam!

jakie są to wiem, ciekaw byłem opinii serwisanta skoro mówił że podana przez Ciebie batka zje Ci zębatki :icon_smile:

zobacz tą:

http://allegro.pl/li...3311889328.html

a jak się boisz o zęby :icon_wink: to tą:

http://allegro.pl/li...3298503977.html

to co podałeś mam w wersji 7,4V 2400mAh - słaba wydajność jak dla mnie

 

ja używam obu na stockowych zębach xyt,18:1 shs, stocków z gfc, CA wzmacnianych i na innych :icon_smile:

wszystkie repliki z mosfetami i kablami niskooporowymi, silniki od bojowskich i cymowskich stocków przez CA stockowe do neodymów włącznie (shs,pj,systema) na springach od 110 do 170

 

gwarancji że akurat Ci zęby nie strzelą nie masz nigdy

Edited by mike88
Link to post
Share on other sites

Ja być zielony(w sprawach lipo), ja nie wiedzieć... hindus wybaczyć... :D

 

Boże... od słuchania tego łeb mi pęka.. trudne do ogarnięcia było dla mnie C przy baterii i ładowaniu.. a ty mi jeszcze A dodajesz :D Litości nie masz...

 

To hindus słuchaj.. ty się znasz... którą z tych wszystkich wyżej wymienionych byś brał?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...