Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP G&G Problem z Elektryką bardzo dziwne ;/


Recommended Posts

Witam, otóż mam problem z elektryką w mojej replice, znam się troche na replikach bo dużo też naprawiam replik znajomym ale kurde ten problem mnie rozwalił otóż mam ump G&G z założonym mosfetem, problem tkwi w tym że zaraz po podłączeniu batki a w sumie tylko zetknięcia styków silnik nawała jak oszalały. okablowanie mam całe wyciągnięte i rozdzielone blaszki stykowe ze spustu żeby nie zamykał się obieg a i tak po podłączeniu batki silnik pracuje... a nie powinien... Okablowanie jest w dobrym stanie, nigdzie nie jest przeciete albo złamane... czy moglibyscie mi cos doradzic ?? pierwszy raz mam taki problem z ta replika i pierwszy tego typu odkąd naprawiam repliki.

Edited by sloter
Link to post
Share on other sites

tak tak mam ;p zaraz sprawdze :))

 

kurde problem w tym że kable mam do silnika na stałe przylutowane... i nie mogę odłączyć ich ;/

 

sprawdzalem teraz czy przez mosfet przechodzi prad normalnie i przechodzi. wskaznik wskazuje ok 40.5 V na wyjsciu więc chyba jest ok wszystko z mosfetem... ale nie jestem pewien.

Link to post
Share on other sites

Miałem to samo na mosfecie piccossr, wina głownego tranzystorka, przegrzał sięczy coś. Również rady użytkowników "do śmieci, ewentualie zmień tranzystorek". Nie pozostaje nic innego jak po prostu wrócić do zwykłego układu (-) kabel silnik (+) styki styki silnik :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...