Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Demobil.pl


Recommended Posts

raz probowalem ubic interes z tym sklepem - chcialem prawie rok temu kupic u nich MARPAT by TruSpec (czyli kopia, ale w kroju oryginalu)

 

kolo zapewnial, ze wszystko ma itd. Umowilem sie z nim na odbior osobisty i zobaczylem MARPAT BDU !!! Kolo zaczal sciemniac, ze to niby to samo etc. Zmarnowalem tylko czas i $ na paliwo.... no comment

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sklep bardzo dobry.

Kupowałem u nich wiele razy i jestem z tych zakupów zadowolony. Towar był zgodny z opisem, wszystko przychodziło w znośnym terminie, a gdy nawet doszło do pewnych problemów z zamówieniami, to zawsze znalazła się rekompensata. Poza tym sprawny i szybki kontakt - na maile odopowiedzi dostawałem w czasie nie większym niż pół godziny. Wiedza na temat oferty też jest ważna, a panowie z demobil.pl na pewno ją posiadają. Wiele razy zdarzało mi się pytać o szczegóły związane z oferowanym towarem; wyczerpującą odpowiedż uzyskiwałem za każdym razem.

Link to post
Share on other sites

Kupuję tam od ponad pół roku i jedyny problem jaki mi sie przytrafia to czas z jaką dochodzi przesyłka od dnia zamówienai (raz czekałem miesiąc) ale gdy zobaczyłem ładownice za 9zł i wyglądała ja nowa to wszystkie smutki przeszły..:wink: Sklep jest wart polecenia.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zakupione buty BW (1,5 roku temu) i komplet bielizny termoaktywnej Magnum. Wszystko w porzadku, mozliwosc dogadania sie z Darkiem co do ceny. Ogolnie sklep ma towar orginalny. Jezeli natomiast w sprzedazy jest kopia, to jest to napisane. Z tego co wiem nie ma problemu z zamowieniem czegos, czego nie ma w ofercie. Troche dlugi czas realizacji zamowienia.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...