Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG/ARES AI AW .338 Sniper Sportline


Recommended Posts

Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tej repliki:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=10359&name=ASG_/_ARES_-_AI_AW_.338_Sniper_-_Sportline_-_17242

Szukam szukam i nic nie mogę znaleźć, nie wiem czy to kwestia tego że nie ma o niej nic czy tego że nie potrafię znaleźć. Jak z tuningiem? Niby na stronie pisze "zgodne z standardem VSR TM". Czy sprawia jakieś problemy?

Link to post
Share on other sites

Zgodny ze standardem jest na pewno tłok - prowadnica i sprężyny. Cylinder nie wiadomo.

LINK do szczegołówych zdjęć elementów. Jak sam widzisz baza na snajperkę słaba i jest to identycznie to samo co zwykły ARES AW 338 o którym już jest temat.

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites

Mam tą replikę. Bardzo ładnie wykonana. Jest identyczna z Aresem, nawet komore ma taka samą i wszystko co w środku (bo to zresztą produkcja Aresa dla ASG).

Lufa od aega, komora szczelna i dobrze spasowana z dyszą cylindra. Mam precke 6.01 - strzela w punkt i na stokowej sprezynie mam 370 fps. Do wymiany prowadnica sprezyny, tłok na alu i sprężyna na 150/160. Obudowa spustu jest metalowa, wiec wytrzyma sprezyne.

I to mi wystarczy , nie potrzebuje potwora ;-)

Jedyny mankament, do którego mozna sie pzyzwyczaić, to że za cene orginalności czyli magazynka we właściwym miejscu masz rurke dosyłającą kulki do prozdu do komory. Na poczatku sie zapomina,ze w te rurce zawsze musza byc kulki (ok15/20) ale jak sie przyzwyczaisz to juz gra. Fajny magazynek, ciezki metalowy, jak prawdziwy. W Wellopodobnych masz plastikowe chowajace sie w body, ale za to one podaja kulki bezposrednio do komory, cos za coś.

Ja jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

A środek zgodny z vsr jak napisali? Czy jeszcze nic nie wymieniałeś, bo zastanawiam się nad tą repliką i m24 CA. Mi potwór też nie potrzebny ale żeby mieć tą lekką przewagę w zasięgu. I czy byś mógł jakieś fotki wstawić?

Edited by Milski
Link to post
Share on other sites

Mogę, wyślij maila na pw. Ale te fotki w linku powyżej są bardzo dobre. Tam jest rozebrany Ares, ale jest w99 procentach identyczny z moim ASG, bo to Ares je dla nich robi. Inna jest tylko lufa zewnętrzna, bo ma karbowania i tłumik.

Kolega ma Aresa w aluminium i nawet komory są identyczne. Czyli kupujesz Aresa za pól ceny.

 

 

Fakt, że ktoś powie ze można za połowę tego kupić wella, ale co kto woli :-)

Narazie nic nie robiłem, dopiero kupiłem, tylko rozebrany na części ;-). Wymieniona lufa, gumka, prowadnica, następne tłok i spring.

Link to post
Share on other sites

Fotki wstaw tutaj, każdy jest głodny wiedzy...

 

Powiedz mi, czy Hu regulowany jest z boku body, przy lufie tak jak przy vsr?

 

Jak możesz, to zrób zdjęcie komory HU, lufy wew( konkretnie wcięć, tam gzie gumka przychodzi) i samej gumki HU :)

 

Dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

Ok fotki juz mam, ale wstawię w niedziele. Komora ma regulacje od góry. Śrubka na imbus jest bezpośrednio na lufie zewnetrznej przed szyna ris.

 

Zespół spustu, zespół cylindra, dźwignia przeładowania, zabezpieczenie, magazynek, mocowanie komory, rurka dosylacz kulek i jej mocowanie identyczne. To tak na szybko.

 

https://picasaweb.go...feat=directlink

 

/posty połączone

Mendi

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...