Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki akumulator do G36 od JG (JG1238)


Recommended Posts

Zapewne się powtarzam, ale wymagamy odrobinę samodzielności. Aby nie być gołosłownym podam instrukcję co i jak:

 

1. Bierzesz do ręki baterię otrzymaną z replikę

2. Mierzysz jej wymiary, używając np. linijki

3. Porównujesz wymiary stockowej baterii z tymi podanymi na stronie GF dotyczącymi nowej baterii. Jeżeli nowy akumulator jest większy sprawdzasz (za pomocą wcześniej wspomnianej linijki) czy zmieści się w przestrzeni wyznaczonej na źródło zasilania w replice.

4. Porównujesz wtyczki te z galerii z tymi w replice

5. Na podstawie wyżej wymienionych obserwacji podejmujesz decyzję

 

Inna droga:

1. Wysyłasz mail do sklepu (adres podany na stronie) czy oferowany przez nich akumulator będzie pasował do posiadanej przez Ciebie repliki.

Link to post
Share on other sites
(...) 1. Wysyłasz mail do sklepu (adres podany na stronie) czy oferowany przez nich akumulator będzie pasował do posiadanej przez Ciebie repliki.

@Buniek, z całym szacunkiem ale w przypadku Gunfire, ta metoda nie sprawdza się... :icon_confused3:

Piałem do nich już dwa razy zapytania w sprawie 9870A i chyba uznali, że "milczenie jest złotem"... :icon_cry:

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...

Podepnę się pod temat. Zamówiłem sobie okazyjnie gietke z olx. Trochę będę musiał w niej porobić, ale cena była zacna. W replice nie będzie baterii, a po drugie jeszcze do mnie nie dojechała. Czy jakaś dobra dusza posiadająca tą replikę może podać wymiary oryginalnego akusa? Chce zamówić lipo, ale niestety nie znam wymiarów. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...