Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z mp5 sd6 jg


Recommended Posts

Witam, mam problem z moja mp5, strzelając w końcowej fazie lotu kulki, gdy już powinny dolatywać do celu, zaczynają rozbiegać się we wszystkie strony, wydaje mi się że gumka podkręca słabiej niż ostatnio Sprawdzałem komorę i gumkę hop-up, ale wydaje mi się że wszystko jest w porządku. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale dodam że nie dawno wymieniłem baterię na LiPo i BoreUp.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

1. Wymień gumkę na zieloną G&G.

2. Stosuj kulki G&G 0,25 lub MadBull 0,25.

3. Bateria i Bore nie ma żadnego wpływu na tor lotu kulki.

1. Gumka nie odpowiada za tor lotu kulki.

2. Nie polecaj kulek o wadze X skoro nie znasz FPS repliki.

3. Bateria nie ale Borek już tak...

Link to post
Share on other sites
(...)Nie widziałem jeszcze krzywo założonej gumki.... ale dystanser już krzywo założony widziałem.

Młody jesteś, to i mało jeszcze widziałeś...

Załóż źle (@P&P na pewno miał to na myśli, pisząc "krzywo") gumkę i "lipa", nawet jeśli będzie najwyższej jakości. :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Czytajcie ze zrozumieniem co autor pisze...

Za tor lotu kulki odpowiedzialny jest dystanser i to on wprawia kulkę poprzez gumkę w rotacje.

Autor ma problem z końcową fazą lotu kulki a to właśnie objawia się złym dystanserem, zła wagą kulek w stosunku do mocy repliki, źle dobranym cylindrem do długości lufy...

Link to post
Share on other sites

jak nie ma precki to będą latały pod koniec gdzie chcą...o czym tu debata to nie wiem....

za tor lotu odpowiada też (tak jak lufa) gumka

krzywo założona, krzywo założony dystanser również zmieni tor lotu

kulki - większa waga zwiększa precyzję (podatność na war.atm.) ale zmniejsza zasięg od pewnego poziomu

co ma do tego borek? to minimalne zwiększenie mocy...tak minimalne że nie warto się tym przejmować, chyba że źle dobrałeś cylinder lub dysza borkowa źle się uszczelnia z gumką w komorze

Edited by mike88
Link to post
Share on other sites

mike88 dobry jesteś najpierw sobie zaprzeczasz co ma borek do tego a potem podajesz powody eh :) . Z resztą Grawp podał zbyt mało informacji co i jak. Przydały by się info. jak strzelało przed. Jaka lufa, jaka gumka, jaki dystanser, jaki borek, jakie kulki używa a przede wszystkim ich marka. Tak to sobie możemy gdybać ... a wydawać też mu się może ....

Link to post
Share on other sites

Tak i nie. Jeśli masz źle dobraną pojemność cylindra do lufy to potem chodź masz bilion fps zasięg słaby a i mogą występować wariacje kulek pod koniec toru lotu. Z dysza bardziej by wychodziło na to że kulka leci za blisko bo jest nieszczelność a nic nie pisał o tym czyli zasięg ma dobry. Z resztą to gdybanie.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze guma ma bardzo dużo do rzeczy bo nawet jeżeli wszystko jest zamontowane poprawnie a na wybrzuszeniu gumki HU pojawi się zadzior, lub nie równo wykonany ten element kulka może latać jak chce, jeżeli na gumce znajdzie się smar kulka lata jak chce. Co do latania kulek jak chcą to sprawdź czy lufa jest czysta czy frez lufy nie jest uszkodzony bo i takie przypadki miałem. Sprawdź ten bore up czy masz odpowiednio dobrany cylinder do lufy. Dysza też nie ma wpływu na tor lotu kulki jest odpowiedzialna za podanie powietrza z cylindra do zespołu lufy, może wpłynąć na FPS ale nie an tor lotu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...