Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Parę pytań na temat repliki


Recommended Posts

Wiem, że było już wiele tematów.

Czytałem dużo na forach i wyciągam wniosek, że karabin się nadaje, lecz chciałbym uzyskać bezpośrednie opinie dotyczące owego karabinu i sklepu.

 

Kliknij

 

Kupuję w tym sklepie, ponieważ mam jego "oddział" (zapomniałem słowa, więc zamieniam na inne :D) około 900 metrów od domu, więc nie będzie problemów z reklamacjami itp.

 

Dopiero zaczynam przygodę z ASG, byłem na jednej strzelance (sprzęt pożyczony od kolegi) i bardzo mi się spodobało.

 

Pytania:

1. Jaki jest feeling strzelania z karabinu tego typu?

2. Czy cena jest dobra jak na ten karabin, czy kupować w jakimś innym sklepie w którym wyjdzie drożej?

 

Nie znam się na tym, także proszę o odpowiedzi na pytania ważne - których sam nie zadałem.

 

Z góry dziękuję, Generalky

 

P.S Nie wiem czy to dobry dział.

Link to post
Share on other sites

Jaki jest feeling strzelania z karabinu tego typu?

 

A co to jest ten "feeling strzelania" ? :icon_wink: ... Od razu skojarzyło mi się to z nowomową prezenterów od piłki nożnej, typu "robią presing", "w tajming" i tym podobne potworki słowne. - Jak ktoś odpisze, że "feeling jest very well" to będzie satysfakcjonująca odpowiedź ? :icon_wink:

 

Co do sklepu - jeden z moich znajomych tam kiedyś kupował replikę (zamawiał przez www) - coś było nie tak i robił zwrot ; ze zwrotem było ciężko, robili problem, otarło się o Inspekcję Handlową. Ale jak masz jakiś punkt partnerski lub ich oddział na miejscu to warto rozpoznać na miejscu jakie jest podejście do klienta.

Edited by JarekPN
Link to post
Share on other sites

Czy lepiej wybrać broń z lepszymi bebechami, czy z lepszym wyglądem estetycznym? Chcę, żeby broń mi troszeczkę czasu służyła.

Podkreślam, że to moja pierwsza broń i początek przygody z ASG.

 

Feeling strzelania - chodziło mi o to, czy broń dobrze układa się w rękach, czy fajnie leży na ramieniu i o celność i szybkość ;)

Link to post
Share on other sites

Czy lepiej wybrać broń z lepszymi bebechami, czy z lepszym wyglądem estetycznym? Chcę, żeby broń mi troszeczkę czasu służyła.

Podkreślam, że to moja pierwsza broń i początek przygody z ASG.

(...)

Zawsze ważniejsze są bebechy ale jak napisał Arend, róznice są kosmetyczne, choć ja stawiałbym na BOYI-a.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam parę pytań co do tej repliki. >>>KLIK<<<"]http://gunfire.pl/pr...html]>>>KLIK<<<[/url]

 

1. Czy jest do dobra replika i firma?

2. Jaka jest najlepsza amunicja której mogę użyć w tej replice? (z tego co doczytałem to 0,25g)

3. Czy jest możliwość podpięcia kolimatora, albo szyn RIS i jakie mniej więcej byłyby tego koszta?

4. Czy odrazu przy zakupie wymieniać gumkę Hop-Up? (i czy wymieniać coś jeszcze?)

 

Jeśli nie zadałem jakiegoś istotnego pytania, proszę o poinformowanie mnie o tym :icon_wink:

 

Generalky

 

@Edit

Właśnie dostałem informację, że do zamontowania kolimatora potrzebna jest tzw "jaskółka", proszę o informacje itp na jej temat.

Edited by Generalky
Link to post
Share on other sites

Witam,Tak to dobra replika i firma jak na chinola.Sam miałem to ak ponad rok czasu działał bez problemów,a teraz służy mojemu koledze.Kulki najlepiej g&g ,0,25g stykną.Zeby zamontowac kolimator czy co tam chcesz musisz zakupic to http://gunfire.pl/product-pol-1152190687-Szyna-montazowa-do-AK.html.gumke mozesz wymienic najlepiej na systeme jak dany sklep ja posiada i tam zakupisz replike,to napisz i ci wymienią odrazu.Mysle ze troche pomogłem pozdrawiam.Ps jak bys miał jeszcze jakies pytania co do ak cymy pisz na pw.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...