Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin elektryczny G36 CYMA Zacina się?


Recommended Posts

Witam. Kupiłem nie dawno na allegro karabin elektryczny G36 CYMA CM.011.

 

Po przetestowaniu dziwne rozczarowanie. A dlaczego?

Ładuję kulki do magazynku podkręcam zębatką na dole wkładam magazynek i zaczynam strzelać.

Wszystko fajnie, tylko jest 1 problem. Mianowicie po wystrzeleniu kilku kulek obojętnie czy na pojedynczym ogniu czy automacie coś się zacina, bo kulki się blokują.

 

Po zaobserwowaniu tego błędu wywnioskowałem że w środku ten metalowy "pręcik" który popycha kule czasem nie wraca na swoje miejsce tylko zostaje trochę w rurze blokując kulkom dostęp do niej. I jak kulki tam nie wchodzą to się blokują i teraz moje pytanie.

 

Czy to normalne? Bo kupiłem go za 430 zł i mam zamiar go sprzedać tylko nie wiem czy to że się tak robi jest jakąś wadą. Mam gwarancję i chciał bym go sprzedać za +300 / 350 zł.

Link to post
Share on other sites

Strzelałem tymi kulkami co były w zestawie i czasami używam takich zwykłych z kramów.

 

Czyli co mi pozostaje? Oddać na gwarancje tak?

 

 

A jak myślicie za ile bym mógł wystawić taki karabinek na allegro z powyższą "wadą" ? Oczywiście gwarancja itp. jest.

 

Bo szczerze nie będę już strzelał, poza tym nie mam zamiaru robic coś przy tym karabinku a chciał bym dostać minimum połowę z zapłaconej kwoty i mieć spokój.

Link to post
Share on other sites

Ale to na pewno nie wina kulek, bo jak wyjalem magazynek i probowalem strzelac to widzialem jak ta dysza czy cos ta rurka co popycha te kulki zeby strzelalo czasami nie wraca na swoje miejsce. Np. tak jak by były 2 miejsca 1 i 2 i jak przycisne na automacie to czasami się zatrzyma w lufie a czasami normalnie... Nie wiem do konca jak to wytlumaczyc mozliwe ze nagram filmik za chwile to bd widziec.

Link to post
Share on other sites

Na jednym i drugim się zacina. NA pojedynczym muszę przycisną dość mocno i od razu puścić aby było dobrze, bo jak przycisnę albo lekko albo nie puszcze to czasami to blokuje. A na ciągłym zależy od tego jak los pokaże bo raz zostaje raz nie.

Link to post
Share on other sites

W sumie te targowe pozszywane... Kup już chociaż ... nie są najgorsze, nie miałem nigdy zacinki. Jak problem nie minie to pisz- inaczej to bez sensu.

Edited by OFF
na prośbę użytkownika dodane "nie" ;)
Link to post
Share on other sites

Odwróciłem, strzeliłem serią i się znowu coś zacięło, że wystrzeliło ~~ 10 kul i już więcej nie strzelało. Może to wina jednak kulek? Bo teraz SZCZERZE powiem. Nie mam tych lepszych kulek próbowałem strzelac tymi pomaranczowymi z kramów.

 

I jeszcze 2 pytanka.

1. Żeby było OK ile mam przekręcic tą Rocketsową kupą na magazynku?

2. Do czego służy to pokrętło? : http://www.speedyshare.com/sx33S/20130720-200322.jpg

 

Wybaczcie że takie pytania zadaję, ale jestem zupełnym amatorem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...