Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

siemka wszystkim. mam mały problem z owym cackiem a dokłaniej replice nie stracza gazu na wystrzelenie całej amunicji tzn. po naładowniu green gazem maga i załadowaniu nawet 17-18 kulek replika po wystrzeniu moze 15 zaczyna tak jakby strzelca auto i po 2-3 sekundach po tym wylatuje gaz i w magu czesto jeszcze zostaje kilka kulek. zadko kiedy starcza gazu na to zeby zamek został w tylnej pozycji. sadziłem ze to wina green gazu wiec zmieniłem nie ma roznicy wiec dałem lzejsze kulki 0.23 tez nic sie nie zmieniło. ktoś wie w czym lezy problem. ta wada nie wpływa na strzelanie ale troszke jednak denerwuje gdy sie chce posłac przynajmniej połowe maga a on pod koniec zaczyna świrowac i przy nacisnieciu raz spustu wali po 2-3 razy i wylotem gazu. prosze o powazne odpowiedzi. pozdrawiam Ślimak

 

dokłądam do tego ze w magu miesciu sie koło 26 kulek jakoś tak nie pamietam dokaładnie

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

własnie używam protecha i wąłsnie zauwazyłem ostatnio ze jest coraz gorzej teraz po 2/3 strzale sie tak dzieje. rozłożyłem maga niby jest ok. popsikałem, wyczysciłem, złozyłem, jeszcze berettke nasmarowałem i przecisciałem i róznicy nie widze za bardzo. zobaczymy, oddam ja moze do serwisu jak to nie pomoże to zobaczycie ja na komisie ;)

Link to post
Share on other sites

Do ciężkich replik gbb full metal to gaz guarder Pany, guarder! Lepszy i mocniejszy był jedynie redgaz, ale chyba niedostępny już jest.

Protech faktycznie jest mizerny, na nim tylko ekonomiczne, kompozytowe gaziaki strzelają jako-tako.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...