Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P90 KSP-90 TRK


Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do kupna tego P90- http://www.taiwangun.com/ksp-90trk-acm. Szukałem opinii/recenzji ale nic nie ma. Replika miała być głównie do lasu, dlatego wybrałem z dłuższą lufą. Znalazłem wprawdzie recenzje P90 te samej firmy na you tubie, tylko z krótką ,,normalną" lufą. Interesuje mnie jak z celnością tego pm'a. Proszę nie polecajcie mi AK,G36,AUGów czy Mp 5 bo wszystkie je wałkowałem, wiem, że są dobre, polecane, mało awaryjne bla bla bla. A mi się podoba P90 :icon_razz: I jeszcze jedno. Wiem że pm do lasu to średni pomysł ale jednak ten model ma lufę dłuższą niż w G36k (tej z 4 dziurkami na front gripie) i 400 fps więc może być nie najgorzej. Pozdrawiam, i życzę wesołych wakacji! :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Chodziło mi raczej o celność bo to ma być replika głównie do lasu. Jednak dzięki za szybką odpowiedź. I jeszcze mam jedno pytanie. Jak z częściami do tego P90? Jest po prostu gorzej niż z tymi do V2/V3 czy beznadziejnie a może dotarcie do jakikolwiek części graniczy z cudem? Przepraszam za tak głupie pytanie ale jestem zielony jak trawka wiosną ;)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedź. Jednak o P90 w wersji z normalną lufą jest dość sporo i przeglądnąłem dużo artykułów na ten temat. Interesuje mnie głównie jak celnie strzela z wydłużoną lufą w porównaniu do zwykłej wersji. Przecież jeśli strzelają podobnie to nie ma sensu wyposażać się w zbędne parę centymetrów lufy, prawda?

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Za dużo zmiennych aby dać prostą odpowiedź na twoje pytanie, począwszy od jakości elementów nabytego egzemplarza, przez umiejętności składającego ten produkt, kończąc na użytych kulkach. Dążyłbym przede wszystkim do poprawy kultury pracy nabytego egzemplarza: uzyskanie maksymalnej szczelności, użycie markowej sprężyny aby uzyskać stabilność fps, oraz wymiana gumki hop-up (systema lub G&G) oraz lufy na preckę (nawet ekonomiczna Systema już daje poprawę zasięgu oraz skupienia), do tego markowe kulki np. G&G w zależności od fps.

W swoim TM P90 swego czasu bawiłem się w wymianę lufy w replice ze sprężyną m100 Guarder i cylindrem typ 2:

Lufa miedziana stock - 375 fps

Prometheus 6,03 249 mm - 393-396 fps

KM Head 6,03 317 mm - 406-409 fps

KM Head 6,03 380 mm - 380-386 fpsu

Nie sprawdzałem zasięgu ani skupienia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...