Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początek przygody, kilka pytań


Recommended Posts

Witam, zwracam się do Was z kilkoma pytaniami ponieważ rozpoczynam swoja przygodę z ASG. Mój ogólny plan to stworzyć żołnierza Legii Cudzoziemskiej. Mam już mundur i planuję zakup kamizelki, a mianowicie znalazłem coś takiego: http://gunfire.pl/product-pol-1152201492-Kamizelka-typu-Plate-Carrier-oliwkowa.html i do tego plecak z wkładem hydratacyjnym: http://gunfire.pl/product-pol-1152199942-Plecak-do-kamizelek-Molle-CIRAS-z-wkladem-hydratacyjnym-woodland.html ,czy są dobrze dopasowane? Oczywiście musze jeszcze skompletować ładownice itp. Następna sprawa to broń, oczywiście FAMAS F1, ale nie mogę znaleźć dobrego FAMAS'A za mniej niż 700zł, czy moglibyście mi nieco pomóc i doradzić? Dodatkowo zastanawia mnie jedna sprawa, co będzie lepsze, hełm czy kapelusz/czapka?

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam, Shumus.

Link to post
Share on other sites

No dobra, a jeśli na mundur założył bym ghille, skołował jakiś przyzwoity karabin wyborowy, to byłoby chyba spoko, bo mundur nie byłby widoczny. Co o tym sądzicie?

 

To ma dla Ciebie w takim razie jakiego żołnierza "robisz" skoro ma być nie widać munduru?

Link to post
Share on other sites

Zamieszaliście mi w głowie. Pieprzyć to, robię Legionistę bez względu na to czy FAMAS to jakiś shit. Teraz prosiłbym o skończenie tematu broni, bo potrzebuję pomocy w umundurowanie, a konkretnie kamizelkę, beret/hełm. Co prawda znalazłem beret na zagranicznej stronie, ale chciałbym coś z Polskiego sklepu. Z góry dzięki, Shumus.

Link to post
Share on other sites

Nie myślałeś może o czymś tego typu: http://www.armyworld.pl/product-pol-3027-Kamizelka-Modulowa-Holenderska-Z-Zestawem-Ladownic-Woodland-Oryginal-Demobil-.html ?

Cena ta sama, a produkt kontraktowy więc pod względem jakości wykonania i wytrzymałości znacznie lepszy niż Mil-Tec, o którym słyszałem i czytałem sporo negatywnych opinii, choćby tu, na forum.

Link to post
Share on other sites

Dzięki bardzo za pomoc, czyli zostało mi znaleźć odpowiedni hełm, gdybyście się na takowy natknęli proszę o podesłanie, z góry dzięki.

Czekaj, ale to nie jest to kamo, to ma być CCE, a nie Woodland

Edited by Shumus
Link to post
Share on other sites

Wiem, że nie ten kamuflaż. Chciałem po prostu zasugerować szukanie osprzętu kontraktowego, który czasem można dostać taniej niż chińskie podróbki. Zawsze możesz spróbować znaleźć taki, lub podobny, kontraktowy szpej w oliwce, która pasuje do większości, jeśli nie wszystkich kamuflaży.

 

Z tym stylizowaniem się na LC to w ogóle dość trudna sprawa. Poszukaj tu na forum ludzi, którzy się w tym klimacie obracają i wypytaj jaki konkretnie sprzęt i skąd brali. Lepiej się oczytać i zasięgnąć wiedzy ze wszystkich możliwych źródeł niż później żałować wydania pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...