Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu były informacje, że niektóre Uvexy Ivo nie posiadają atestów. Warto więc sprzedawcę zapytać czy te które sprzedaje posiadają atesty. Ogólnie były/są to bardzo polecane okularki.

Edytuj: gogle, które podlinkowałeś są od ACM - All China Made. Robione gdzieś w Chinach przez fabrykę, która nie chce ich podpisać własną marką. O atestach, kontroli jakości prawdopodobnie możesz zapomnieć. Nie polecam ich - może wytrzymają, a może nie. A jeśli nie wytrzymają to albo stracisz oczko albo (jeśli je przestrzelisz czyli przetestujesz strzelając z bliska, nie mając ich na oczach oczywiście) skończysz z uszkodzonymi goglami i bez 70zł.

Jeśli chodzi o kulki to na pewno lepsze od PeJotów są G&G.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

0,25 G&G, lepsza opcja.

 

 

Znowu zaczyna się dyskusja cyma czy boy.

 

Już kilka setek władowałem w boya i dalej uważam że w środku to szmelc. Wykonanie lepsze.

Gdy bym miał brać replikę i nic z nią kompletnie nie robić brał bym cymę. Jeśli komuś drewna nie odpowiadają i nie chce ich ścierać, malować bądź wymieniać na ostre lepszą formą będzie seria 0,40 z plastikami. Wg mnie i tak są okropne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...