Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór pierwszej repliki ASG


Recommended Posts

Witam, chciałbym zacząć swoją "przygodę" z ASG i kieruję do was pytanie. Jaką markową replikę M4 możecie mi polecić do maksymalnie 800 - 900zł ?

 

Ostatnimi czasy sporo spędziłem przegrzebując Internet w poszukiwaniu odpowiedniej repliki i wpadłem

na dwa modele, które mnie interesują:

 

EA Lone Star Border Patrol [EH01AR]

http://gunfire.pl/pr...der-Patrol.html

 

Na GunFire.pl jest promocja więc by mnie interesowała przy czym strona RedBeret oferuje wersję 400FPS,

lecz obawiam się, że replika straci na żywotności

 

http://redberet.pl/e...r-patrol-400fps

 

LUB

 

WE M4A1 AEG

 

http://www.youtube.com/watch?v=XgvfaRUfXiA

 

Przede wszystkim nie zależy mi na tuningowaniu repliki, a jeżeli już to w dalszej przyszłości, lecz

w małym stopniu. Mam na myśli ewentualne zamontowanie układu MOSFET wraz z wymianą kabli oraz wymiana gumki HU.

 

Jedyne na czym mi na razie zależy jeżeli chodzi o wymiany to, aby wymienić chwyt przedni na łoże RAS lub szyny RIS, wymianie Stockowej kolby na SF oraz przenieść baterię do tejże kolby. Przede wszystkim chcę, aby replika długo mi służyła po prostu dbając o nią.

 

Ewentualnie gdyby replika nie była Stockowo w takiej wariacji to czy dało by się ją zmodyfikować

według moich wymagań ?

 

 

Jeżeli możecie mi polecić coś lepszego w tej rozbieżności cenowej jestem otwarty na propozycje.

Edited by Kannox
Link to post
Share on other sites

A czy dało by się w Replice Lone Star'a wymienić plastikowe nakładki przedniego chwytu na szynę montażową RAS lub RIS oraz co się z tym wiąże czy zmieściła by się tam bateria ? Jeszcze jeżeli w łożu nie zmieści się bateria po wymianie chwytu przedniego na szyny montażowe to czy przeniesienie baterii do kolby wymienionej na SF wchodzi w grę ?

Edited by Kannox
Link to post
Share on other sites

A czy dało by się w Replice Lone Star'a wymienić plastikowe nakładki przedniego chwytu na szynę montażową RAS lub RIS

 

Nie ma z tym problemu ;)

 

Co do baterii - jeśli przełożysz kable na tył to masz różne opcje jak podana kolba SF lub np. sama prowadnica kolby odpowiednia też zmieści batkę.

Link to post
Share on other sites

A jaką baterię możesz mi polecić do tejże repliki oraz jaki byłby jej koszt ? Zależy mi na długim czasie działania i jeżeli cena mi na to pozwoli na przyzwoitej pracy w zimę.

 

 

Jeszcze czy mógłbyś mi doradzić jaką szynę montażową oraz kolbę dobrać i jaki będzie koszt takich części.

Edited by Kannox
Link to post
Share on other sites

Rzecz w tym, że chcę mniej więcej przeznaczyć 800 zł na replikę, a jedynie jaką mógłbym wziąć jeszcze od Lone Star'a to wersja SWAT, ale kosztuje 1200 zł więc przekracza mój budżet, a nie wiem czy nie lepiej dokupić odpowiednie szyny oddzielnie jak i kolbę. Muszę jeszcze kupić sobie gogle oraz baterię z ładowarką. Wtedy wydaje mi się, że za replikę z szynami i kolbą wydam uwzględniając promocję maksymalnie 850 - 900 zł zamiast 1200 zł na SWAT.

Edited by Kannox
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...