Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co sądzicie ?


Recommended Posts

Karabin całkiem nieźle wykonany wg mnie. Celny. Niezłe zarządzanie energią dzięki MOSFET. Na swój egz. przynajmniej jak na razie nie narzekam. Kiedyś mogły występować drobne luzy na spasowaniu korpusu, ale bez tragedii - jak jest w aktualnych seriach nie wiem. Za to metalowe body jest miłe w użytkowaniu :-)

Widzę, że teraz dają większej pojemności aku. Kiedyś dawali 1100mAh i były bdb jakości. Warto dokupić jednak ładowarkę mikroprocesorową, bo ta w zestawie jest raczej doraźnym eksponatem.

Poprawnie współpracuje np. z magazynkami Boyi low-cap (wspominam o nich, bo są tanie i można się wyposażyć w zestaw dość nikim kosztem, zamiast biegać z grzechotką).

Link to post
Share on other sites

Skoro czytałeś, to pewnie w temacie poświęconym replice. Skoro czytałeś, to znaczy że wypowiedziały się już osoby które miały z tą repliką styczność. Po co więc zakładasz nowy temat ? http://forum.wmasg.p...__ gfg03__st__0

 

Czytałem, lecz nikt nie miał w rękach tej repliki z forum. Dlatego założyłem nowy temat.

 

Jestem na kupnie i mam dylepat między RK-05, a GFG03. Jak wy byście wybrali ?

Link to post
Share on other sites

Dołączył 02.09.2013 dzisiaj jest 05.09.2013, pewnie jest świeży w temacie AS więc trochę wyrozumiałości nie zaszkodzi nikomu, tym bardziej że forum to nie biblioteka i czasem coś znaleźć nie jest tak prosto zwłaszcza jeśli nie wie się dokładnie gdzie szukać. Ale spoko przecież wszyscy wyjadacze nigdy nie byli newbie ;)

Link to post
Share on other sites

Byli - ale nauczony od podstawówki byłem, żeby samemu szukać informacji - nawet, jeśli była tylko zasugerowana. Nawet, jeśli przeczytanie tematu zajmie trochę czasu, to na pewno też nie zaszkodzi - przynajmniej będzie wiedział dokładnie na co się przygotować i co może mu paść szybko, lub w co doinwestować.

Link to post
Share on other sites

:icon_eek2: Serio?? A myślałem, że tańczą balet mongolski. Człowieku - jeśli temat jest ciągle kontynuowany, to są tam opinie z kilku lat czasem - i można z tego się dowiedzieć, że np. seria 2011 była lepsza od obecnej (przykład z palca). Stare testy, a temat na forum to czasem 2 różne rzeczy, więc jeszcze raz: nawet jeśli temat jest długi, to zapoznanie się z nim na pewno nie zaszkodzi.

Dobra, kończmy offtop, bo Arendowi dajemy niepotrzebnej roboty.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...