Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Przedtawiam wam mój prblem z coltem; otóż tak: Po włożenie magazynka i przeładowania, zamek nie wraca do wcześniejszej pozycji( zatrzymuje sie tuż przed wyjściową pozycją), bo lekkim odciągnieciu zamka zauważyłem że kulka zostaje miedzy duszą cylindra i pewnym elementrm ( nie wiem jak sie nazywa dlatego oznaczyłem miejsce gdzie kulka sie zatrzymuje bordową pętlą, wszytsko jest przedstawione po kolei na zdjeciach) i chyba brakuje pewnego elementu ( zaznaczyłem na zdjęciu czerwonym kółkiemw którym miejscu chyba sie powinien znajdowac).Prosze o pomoc..

P.S. blokada zamka złeamała sie podczas rozbierania pistoletu lecz nie to jest winne.

file:///C:/Users/PC/Documents/Eksporty%20HTML%20programu%20Picasa/Colt/index.html

Link to post
Share on other sites

Dobra, inaczej - link który wkleiłeś... Nie zauważyłeś czegoś dziwnego?? Uwaga - WKLEIŁEŚ GO Z LOKALIZACJI NA SWOIM DYSKU (przepraszam wszystkich - przynajmniej zobaczy o co chodzi). Póki żaden z nas nie pracuje w Amerykańskim NSA - nie mamy jak zobaczyć, co tam wkleiłeś. Wrzuć to na jakiś serwer/serwis (nawet na fotosika :google: ) i dopiero wklej tutaj.

 

Sam jestem informatycznym troglodytą, ale tym mnie i innych rozbroiłeś :hahaha:

Edited by KapitanBomba04
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W ten otwór który zaznaczyłeś na zdjęciach wchodzi element dyszy.Raczej nic nie powinno się tam znajdować.

Na zdjęciu dysza przedstawiona jest "do góry nogami". Wyraźnie widać popychacz kulek z magazynka.

 

http://www.specshop...._TM_Hi-Capa_5.1

 

U mnie w Colcie także przez pewien czas miałem ten problem. Lecz opisany przez ciebie efekt był minimalny.

Przyczyną była wymiana gumki i dyszy na nową. Gumka była ciasna pod względem dyszy. Po paru strzelankach wszystko wróciło do normy. Części się "dotarły". Radził bym ci tak jak kolega powyżej dokupienie nowej blokady zamka.

Edited by Sebek74
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...