Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak zacząć ?


Recommended Posts

Witam,

jestem zielony w ASG i chciałbym kupić pierwszą lepszą replikę tak do 400zł.

Mam zamiar używać jej na otwartym terenie typu las.

w związku z tym mam pytanie czy ta replika się do tego nadaje http://gunfire.pl/product-pol-1152189562-Replika-pistoletu-maszynowego-JG068MG.html

Jeśli nie to może polecacie coś innego ?

Budżet tak jak wspomniałem ok. 500zł z tego 100zł chcę przeznaczyć na jakieś lepsze gogle.

 

Z góry dzięki za pomoc !

Link to post
Share on other sites

Dostawa jest za trzy dni, więc w sobote\poniedziałek powinny być już gotowe do wysyłania. Baterii nie będziesz musiał innej brać bo dodają swoje firmowe gfc,które są już bateriami, a nie testami. Do lipo (~50-80zł) musiał byś dokupić inne wtyki (~10zł) co na początek znowu zmniejsza twoje fundusze, a i tak musiał byś do niej dokupić ładowarkę za najmniej 50zł, a normalna wielofunkcyjną ładowarkę dostaniesz za +100.

Za te zaoszczędzone piniondze na allegro dostaniesz kompletny flecktarn. Kiedyś tylko buty bo w trampkach po lesie czy cqb to tylko ruskie biegają.

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie mógłbym kupić coś do 450zł.

Poszperałem trochę na forum i okazało się, że sporo osób twierdzi że g36 od gfc to zabawka z odpustu i nie opłaca się jej kupować.

Więc już sam nwm co mam kupić :icon_neutral2: .

Prosiłbym o opinie kogoś kto posiada tą replikę, czy opłaca się ją brać?

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie mógłbym kupić coś do 450zł.

Poszperałem trochę na forum i okazało się, że sporo osób twierdzi że g36 od gfc to zabawka z odpustu i nie opłaca się jej kupować.

Więc już sam nwm co mam kupić :icon_neutral2: .

Prosiłbym o opinie kogoś kto posiada tą replikę, czy opłaca się ją brać?

- Jeśli nie masz większych funduszy, to skazany jesteś na tę "zabawkę z odpustu" (piszę w cudzysłowie, bo w tym przedziale cenowym poniżej 500zł jest to jeden z najrozsądniejszych wyborów).

Link to post
Share on other sites

Jak brałem moją replikę z 430fpsami, myślałem że będzie słabo bo jak się naczytałem że każdy chodzi z 450-500 albo sniper 600+.

Prawda jest taka że dużo ludzi nosi cqb na otwarty teren albo sniperzy +600.

Jeżeli będziesz się strzelał na mocno otwartych terenach to możesz odczuć że moc będzie za mała, ale dużo terenów jest tak zarośnięta że trudno wykorzystać cały potencjał repliki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...