Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak zacząć i co kupić na początek?


Recommended Posts

A co ci dopieszczenie GB ja fpsów nie zwiększysz? Będzie miał ładniejszy dźwięk? A może ładniejszy kolor?

 

Do lasu 400 fps minimum, tak pod 450 idealnie.

 

Weź skończ gadać głupoty bo aż żal za d. ściska.I to nie jest pierwszy raz gdy ponosi cie bajkopisarstwo. Z tego co zauważyłem na polu wygrywa zawsze sprytniejszy, potrafiący przewidzieć ruch przeciwnika krótko mówiąc myślący. W pełni popieram Forta.

Link to post
Share on other sites

@L-isek: słyszałeś może kiedyś o mosfetach, teflon fixie, kablach niskooporowych, smarze miedzianym, lepszych silnikach, łożyskach kulowych, gumkach silikonowych, smarowaniu GB? Czy pierwsze co robisz z repliką to wsadzasz SP150, bo inaczej sobie nie pograsz w lesie? Po co ludzi mordować. Jak dla mnie 400 fps do lasu maks w szturmówkach,karabiny wsparcia maks. 500, snajperki maks 650.

Link to post
Share on other sites

Bajki to 50 m zasięgu i 350 fpsów. Na strzelankach najczęściej oskarżają o terminatorkę Ci co maję swoje 350fps i "mega zasięg", bo ich boli że wydali kupę kasy na "dopieszczenie GB" a efekt mizerny. A spryt ci nie pomoże jak przeciwnik będzie poza twoim zasięgiem.

 

Jak dla mnie szturmówka i karabin wsparcia 450 fps

Snajperka 600 fps

Bo po co ludzi mordować

 

120 wystarczy do uzyskania 440 fps;)

 

 

Zapewniam cię, że jestem w stanie pokazać wiele replik 350 fpsów o zasięgu o wiele większym od 430 (mówie o maksymalnym). I nie liczy się zasięg maksymalny tylko skuteczny, a to dwie różne bajki.

 

Mimo wszystko wolę mieć lepszy zasięg maxymalny, bo częściej walę na auto. Jakaś kulka zawsze doleci, a i przeciwnik poczuje. Też wis=działem repliki z 350 fps i zasięgiem dużo większym niż chińczyki z 400 fps... Ale nie w lesie gdzie masz liście, krzaki, trawę a twój cel nie siedzi w miejscu i nie czeka na kulkę.

Edited by l_isek
Link to post
Share on other sites

mm, osobiście polecam G36c z Boyi, ale jak już chcesz emkę ze specna arms, to weź . Nie różnią się bebechami, tylko długością i "uberprotaktycznieniem". W sam raz do lasu, i nada się też do CQB.

 

Tylko dla mnie bezsensowne jest kupno M4 za kwotę 700zł, kiedy za 800 można dostać markową replikę.

Za sto złotych więcej masz w 100% markową M4 z porządnymi bebechami bez żadnych bzdur marki Evolution Airsoft.

Edited by Fort
Link to post
Share on other sites

mm, osobiście polecam G36c z Boyi, ale jak już chcesz emkę ze specna arms, to weź . Nie różnią się bebechami, tylko długością i "uberprotaktycznieniem". W sam raz do lasu, i nada się też do CQB.

 

Tylko dla mnie bezsensowne jest kupno M4 za kwotę 700zł, kiedy za 800 można dostać markową replikę.

Za sto złotych więcej masz w 100% markową M4 z porządnymi bebechami bez żadnych bzdur marki Evolution Airsoft.

To zaproponuj coś z tej marki Evolution Airsoft :P

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...