Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam :D

Zawitałem na stronkę miwo i znalazłem taką kamizelkę

http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,620/KAMIZELKA-MODU-OWA-P-S-P-B-2

 

(szukałem nie znalazłem tematu)

 

Jakość miwo jest spoko z tego co się orientuję ale jak jest z tym konkretnym egzemplarzem daje rade? Miał ktoś kiedyś z nim do czynienia? No bo ja powiedzmy nie kocham tych wszystkich rzepów i zabaw z nimi szczególnie jak jestem zmęczony po strzelance itd... a możliwość dopięcia czegoś na bokach wydaje się być dobrym pomysłem :)

Pozdro :)

Link to post
Share on other sites

Ta kamizelka nie ma chyba ani jednego rzepa. A z tym konkretnym egzemplarzem (w domyśle - tym, który zakupisz) to nie wiemy jak jest bo go pewnie jeszcze nie uszyto, chyba ze chodzi ci o ten konkretny egzemplarz ze zdjęcia. Kamizelka jak kamizelka, wielkiej filozofii w niej nie ma. Miwo od dłuższego czasu już szyje poprawnie więc do szycie nie ma co się przyczepiać

Link to post
Share on other sites

Nie na razie nie zamierzam kupować ale się powoli przymierzam :D

Wiem trochę nie precyzyjnie napisałem :) Chodziło mi o to że nie jestem za dużym zwolennikiem systemu kamizelek jak np: Kruk gdzie tak jak w standardowej kamizelce jest system rzepów które trzeba odpiąć aby się uwolnić z kamizelki, może ich dużo nie jest tylko 2 ruchy w zasadzie ale ja wole chyba klamry:)

Myślę że raczej płyt nosił nie będę :D Chodziło mi konkretnie o ten egzemplarz czy go ktoś miał jak z wygodą odpinania klamer w tym miejscy itd:)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Strasznie dziwny jest ten plate. Dla wygody użytkownika te klamry pasów łączących panele winny być z przodu. Bo jak to zakładać czy zdejmować?

 

A w przypadku braku płyt (nawet karimatowego wypełnienia!) to będzie dramat, dyndająca szmata.

 

Wiem, że odkopywanie tematu trochę, ale odnośnie Twojej uwagi o wygodzie użytkowania. Masz rację. Od niedawna jestem posiadaczem tego plate carriera i o ile wypięcie to nie problem, to zapięcie tego na mundur polowy+gore+maskałat jest cholernie trudne i niewygodne (często przydaje się pomoc). Jak dla mnie dłuższe pasy do klamer rozwiązałyby problem, bo luźne zapiąć nie jest już tak trudno, ale paska nie starcza i klamry notorycznie wypadają. Na przód raczej trudno przenieść z uwagi na obecność kieszeni na boczne wkłady e-sapi oraz w mojej konfiguracji ładownic a także kieszeni cargo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...