Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

okładzina i kolba do CM 048


Recommended Posts

Witam chciałbym wymienić w moim CM 048 Kolbę oraz okładzine przednią na czarne ;P , znalazłem niestety tylko kolbę

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_208&products_id=11669&name=Cyma_-_Kolba_AK_Tactical_Fixed_Stock_-_C.80

 

i moje pytania są takie :

-czy ta kolba będzie pasowała do Cm048 ??

-i czy ktoś wie gdzie kupić okładzinę przednią czarną ?? bo nigdzie nie mogę znaleźć.

 

 

i prosiłbym o nieusuwanie mojego tematu ponieważ są inne podobne tematy ale podane tam sklepy w których można dostać okłądzinę dawno już ich nie mają ;)

Link to post
Share on other sites

Na allegro dostaniesz łoże do AKM za ok. 45 zł z plastyku - oryginalne.

A w sklepie szable.pl dostaniesz nakładkę rury gazowej - czarna, plastykowa za jakieś 20 zł, łoże pewnie też dostaniesz.

Wszystko załatwisz w szable.pl na maila/telefon.

 

Pewnie będą wymagały lekkiego dopasowania (nakładka rury gazowej), ale tego nie wiem na 100%.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jako były posiadacz cm.048m radzę jednak kupic ci puszkę "szpraju" czarny matowy lakier akrylowy (sam takim malowałem okładziny) i trochę papieru ściernego o gradacji 240. Szlifujesz aż dojdziesz do gołego drewna ( warstwa tego paskudnego lakieru nie jest aż taka gruba więc trwa to parę minut) a następnie malujesz zachowując odstęp jaki pisze na puszce oraz nie psikając "na pałę" bo narobisz zacieków i w ten sposób nakładasz 3-4 warstwy. Efekt po całkowitym wyschnięciu jest naprawdę ładny a drewno jest zawsze trochę mocniejsze niż plastik. I nie łam się jak coś Ci nie wyjdzie bo to tylko farba, zawsze można zeszlifować i pomalować na nowo. Brak nerwów związanych z dopasowywaniem części, brak płaczu gdy części nie pasują a efekt moim zdaniem lepszy od plastiku.

Edited by klekot1092
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...