Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokrowiec na replikę od GFC


Recommended Posts

Z tym konkretnym pokrowcem nie miałem od czynienia, ale parę lat temu bardzo podobne albo takie same miało pół mojej ekipy.

 

Szkoda pieniędzy.

I nerwów.

 

O ile szycie było znośnie trwałe, a nylon się nie rozłaził (za bardzo), o tyle plastiki pękały, a zamki błyskawiczne zdychały jak komary po podwójnej działce Muchozolu. Jakoś tak po paru miesiącach przedstawiało toto sobą obraz nędzy i rozpaczy.

 

Kup coś lepszej marki. albo pokrowiec na wiatrówkę. Albo wręcz futerał wędkarski, jeśli ma być tanio i w miarę solidnie...

 

Tak naprawdę pytanie brzmi - ile pakunków chcesz ze sobą nosić w drodze na strzelanie, jak daleko będziesz je nosić, i jak bardzo trzęsiesz się o swoją replikę w trakcie jej transportu. No dobrze, to były 3 pytania. Dodam jeszcze czwarte - czy chcesz zostawiać za sobą wszystko, kiedy na strzelance ruszasz do lasu?

Link to post
Share on other sites

Wiesz, przeszedłem całą gamę sposbów transportowania repliki. Od worków na śmieci po plastikową walizę z ABSu wykładaną gąbką.

 

Obecnie jestem zdania, że nie ma to jak miękki worek, na tyle, żeby ukryć spluwę przed okiem postronnych. A jest lekki i kiedy nie jest potrzebny, latwo go zwinąć i schować.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Ja od dawna troczę worek z repliką na plecaku.

Worek ze szpejem (chest, pas z kaburą i nakolanniki) w garść, i naprzód (od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł dorobienia do worka na szpej pasa nośnego. A raczej odpowiednich mocowań, żeby pas nośny od repliki przyczepiać :)).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...