Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Notoryczny problem z M4 od KWA USA


Recommended Posts

Witam,jak w temacie mam notoryczny problem z moja replika,a mianowicie m4 Cqr 1(wersja z dolnym body z polimeru).Otóż od jakiegoś miesiąca replika po wystrzeleniu około 6 magazynów "wypluwa" kulki poza lufe na jakieś 4 cm,strzeli dobrze ze trzy razy i znowu to samo,czasami strzela potrójnie.Replike oddawalem już 4 razy do serwisów(red beret,bbmax) i wymienione zostały gumka hop up na zielona g&g i dystansery,mimo to nic to nie dało.w bebechach wymienialem tylko cylinder na inny poprzez który zwiększyła mi sie moc(mniejsza objętość cylindra).W serwisie powiedzieli ze nie wiedza co sie dzieje z moja replika,może Wy mi coś poradzicie ?

Link to post
Share on other sites

w bebechach wymienialem tylko cylinder na inny poprzez który zwiększyła mi sie moc(mniejsza objętość cylindra).

 

No chyba zmniejszyła???

 

A co do gumki to sprawdź czy efekt występuje też na hopku skręconym na 0? Ja tak mam czasami w KWA jak hopka źle wyreguluję. Przestrzelam ją na auto i idzie normalnie.

Moje KWA w zasadzie nie ma ustawienia 0 na hop upie i przy zielonej gumce g&g lekko podkręca kulki. Używanie kulek lżejszych niż 0,25 przez to jest niemożliwe w okresie letnim;)

 

Link to post
Share on other sites

Li

No chyba zmniejszyła???

 

A co do gumki to sprawdź czy efekt występuje też na hopku skręconym na 0? Ja tak mam czasami w KWA jak hopka źle wyreguluję. Przestrzelam ją na auto i idzie normalnie.

Moje KWA w zasadzie nie ma ustawienia 0 na hop upie i przy zielonej gumce g&g lekko podkręca kulki. Używanie kulek lżejszych niż 0,25 przez to jest niemożliwe w okresie letnim;)

Serwisant mi to samo zaproponował ale to też nie pomogło.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...