Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WSS od G&G


Recommended Posts

Zębatka silnikowa wygląda po staremu, cylinder też, a po proporcjach szkieletu można być dobrej myśli. Bardziej zastanawia mnie czy selektor jest czysto elektroniczny (mosfet jest na pewno, i to dość rozbudowany), czy w środku jednak jest dalej przerywacz itd.

Link to post
Share on other sites

Kolorki tak samo nieciekawe jak u innych producentów. Ponadto od razu nie pasuje brak faktury na przednim chwycie.Oby w finalnej wersji to poprawili :] Plusem jest na pewno system zmiany spręzyny. A tak to jestem ciekaw co prócz dekla? będzie ze stali.

 

Mniej my nadzieje,że 2014 obrodzi w vintorezy bo prócz grozy tego brakuje na rynku :]

Link to post
Share on other sites

Widać kilka znaczących plusów, ale też parę minusów. Lufa nie jest osiowo, nie wiem co kierowało G&G, żeby puścić ją górą, skoro robią własny standard gearboxa. Drugim minusem jest sposób odkręcania tłumika, dla mnie trochę niekonsekwencją jest zrobienie odczepianej kolby zgodnie z oryginałem, ale zaraz tłumik dwuczęściowy, z pierścieniem ustalającym. Ostatnią rzeczą jest prawdopodobnie znalowa komora. Piszę "prawdopodobnie", bo po filmie trudno jednoznacznie ocenić, ale "obłe" kształty oznaczeń selektora nie wróżą czegoś innego.

 

Faktury chwytu, kolorków i brzydkiej kolby się nie czepiam, w końcu to prototyp. Generalnie obaw o "życie wewnętrzne" nie mam, widać jednak, że to taki bardziej krok w tył jeśli chodzi o wykonanie zewnętrzne. Określenie "standard G&G" będzie oznaczać tyle, co "standard TM" dla kałachów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...