Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M9 <CO2> [KJW]


Recommended Posts

Witam, mam dość dziwne pytanie. Wpadłem na (bynajmniej wg mnie) cholernie wariacki pomysł. Otóż posiadam replikę wpisaną w temacie M9 od KJW na CO2. Pomysł dotyczy rodzaju ognia w replice, a mianowicie czy jest możliwość dodania do repliki automatycznego trybu ognia? Fajnie by było mieć coś takiego, do tego jeszcze froncik na szynę dolną i byłoby git. Więc da radę dodać automat do tej repliki?

 

 

PS.: To jest powalony pomysł więc jestem gotowy na hejcik :P

Link to post
Share on other sites

Było już tylko że w drugą stronę (naprawiane)

za autofire odpowiada dźwignia idąca bezpośrednio od spustu, po odkręceniu okładziny chwytu z prawej, powinna iść równolegle do lufy nad palcem wskazującym, na jej końcu powinna być wypustka, jeśli jest wytarta ok 1-2mm z góry to znaczy, że musisz takową dźwignie kupić bo tak się beretty w systemie marui/kjw/we/hfc przerabia na autofire, btw odnośnie tej częśc robi je guarder http://www.specshop....u_do_M9i to2/M9

 

Czyli Ty, chcąc mieć autofire musisz spiłować tę część. Jakkolwiek nie jest no najlepszy pomysł bo replika zużyje Ci się o wiele szybciej to jest to możliwe :icon_smile:

 

P.S. Sposób sjzmisika :)

Edited by MacKraw
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...