Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

selektor ognia problem


Recommended Posts

Witam.

Kupilem wczoraj G36c g001 firmy Boyi, Mam jeden problem, mianowiscie selektor ognia, gdy go przełączam nie czuje jak "wchodzi" na swoją pozycję. Aczkolwiek tryb ogień pojedyńczy działa dobrze, mały opór jest gdy przełącza sie go na odpowiednie miejsce. Problem pojawia sie w trybie ciągłym, tam przełącznik chodzi dość ciężko i jest opór. Gdy przesunę przełącznik do konca włącza sie tryb ciągły, ALE..... Po oddaniu paru strzałów nagle włącza sie spowrotem tryb pojedyńczego strzelania. Sprawdziłem jeszcze jedną rzecz, gdy przytrzymam palcem celektor ognia do końca to tryb full auto ciała. Wychodzi na to ze selektor jest zbyt luźny.

Prosiłbym o jakąś podpowiedz jak to rozwiązać, iż jestem jeszcze zielony w tych kwestiach.

Edited by viruss719
Link to post
Share on other sites

Coś sprawia że płytka selektora podczas strzelania na auto jest dociskana w stronę semi, dlatego po strzelaniu na auto nagle wrzuca ci semi. Wyjmij GB, sprawdź czy kable nie przeszkadzają, zobacz czy masz sprężynkę w płytce selektora (możesz ją delikatnie rozciągnąć)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...