Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.050 czy RK-15 ?


Recommended Posts

Witam.

Planuje zakup AIMS'a i jak bardzo dużo osób mam dylemat między Cymką a Boyem... Chce mieć AIMS'a i ew. z czasem go trochę przerobić zew. Pieniądze jakie chce przeznaczyć to ok 900zł. Bardziej skłaniam się ku Cymce, z racji, że ma odrobinę lepsze bebechy, mam spory kontakt z różnymi cymami i od razu posiada wygląd taki, jaki mi najbardziej pasuje (chodzi o oszynowaną rurę gazową i przedni chwyt - bardziej "drapieżny" wygląd). Lecz Boyec jest bardziej stalowy... a części zew można wymienić. Czytałem oba wątki, ale tak naprawdę za wiele informacji nie uzyskałem.

Z wątku RK-15 wynikło, że jest chyba nie udaną wersją rumuna i tu Boyec zwalił sprawę. A z wątku o Cymce... nie wiele więcej się dowiedziałem poza tym, że kolba jest mocowana praktycznie na stałe. W cymce pierwszą rzeczą byłoby wyłączenie ebb. A w RK musiałbym coś robić? Czytałem i słyszałem, że silnik w nich tyłka nie urywa...

 

Ogólnie cenowo wyjdzie mnie to samo. Zależy mi na jakości zew., kompatybilności z częściami zew różnych producentów oraz magami. Wewnętrznie dla mnie + ma cymka za silnik, ale prowadzi tylko tym. Za to RK ma + że jest w większości stalowe.

 

Proszę o wypowiedzenie się najlepiej ludzi, którzy posiadali te dwie repliki, lub mieli z nimi sporo odczynienia.

 

Dodam jeszcze, że replika będzie dosyć mocno katowana zewnętrznie, jak i wewnętrznie! Jestem ersoftowcem, który nie lubi zalegać i staram się jak najwięcej działać, więc replika nie może mnie zawieść - a nie raz się zdarzało, że repliki I klasy nie dawały radę, więc pora na coś niezniszczalnego, czyli Cymę lub RK :)

 

Pozdrawiam.

Yoogi

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...