Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Radiokomunikacja do asg, co i jak.


Recommended Posts

Witam,

przeczytałem tuzin tematów i nie mogę sobie odpowiedzieć na pytanie: jak zacz ąć, co wybrać, i czy będzie to pasować.

 

Zastanawiałem się nad http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_295&products_id=11287&name=INTEK_-_Radiotelefon_MT-5050

chce żeby dało się tego używać bez programowania, takie proste w obsłudze.

 

Poza tym nie wiem czy da się do tego dokupić zestaw słuchawkowy taki żeby pasował pod hełm.

Coś w stylu http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_295&products_id=11677&name=Z-Tactical_-_Zestaw_Sluchawkowy_-_Bowman_Evo_III_-_Z029

 

Jeszcze jeżeli dobrze się doczytałem potrzeba przycisku.. hm.. PTT (tak?)

 

Wiem że podobne tematy były ale nigdzie nie doczytałem się co do tych dodatków.

Link to post
Share on other sites

Ale co? Podaj poprosze konkretny model i najfajniej by bylo do tego reszte zestawu.

Nie chcial bym jednak radia ktore trzeba programować, no i zeby w obsludze bylo proste.

 

Najfajniej by bylo jak bys poprostu podal zestaw taki...( w podobnej cenie jak to co podalem)

 

Link to post
Share on other sites

1. Najpierw się szuka forum. Pewnie ludzie przeorali tutaj multum PMRek.

2. Za taką kasę to wziąłbym jednak radio które programować trzeba. Zaprogramuje Ci to ktoś za piwo i będziesz miał porządne radio. Jakie radio? Ja mam Puxinga i nie narzekam. Nie wiem jak się nazywa nowsza wersja tych radyjek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...