Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czeskie sklepy.


Recommended Posts

Siema, ostatnio podjarała mnie broń hukowa a dokładniej mówiąc beretta 92F, w Polsce niestety takowej nie dostanę ;/ Ale wiem że w Czechach czy na Słowacji to nie jest problem. Macie może jakieś doświadczenie co do takowych sklepów? I jak to stoi z cenami ?

Link to post
Share on other sites

Witaj! Posiadam egzepmlarze broni hukowej na amunicję 9mm P.A.K. Jestem bardzo zadowolony szczególnie z modelu EKOL Special 99, który jest wzorem Beretty Cheetah. Moim głównym sklepem, który polecam i bardzo chwalę to Czeski "colosus.pl"

Różne rodzaje broni od koloru do wyboru oraz amunicji od hukowej po miotającą gazem. Nie ma w tych broniach pomniejszenia lufy do 4,5 bądź 6mm są to zazwyczaj normalne lufy z wkrętką oporów gazowych by zamek mógł się przeładować. W lufie zaś jest na całej długości wbudowana wzdłużna przegroda uniemożliwiająca wystrzelenie jakiegokolwiek pocisku. Broń jest wykonana z dużą dbałością i moje egzemplarze są stalowe (magnes klei)

 

Nie polecam do nich amunicji firmy Y.A.S. nie zawsze jest w stanie przeładować bardzo ciężko odciągający się zamek. Wszystkie opory są porównywalne z bronią palną. Najlepszą amunicją jest Fiocchi i Waddie.

Koszty broni tam są banalne w porównaniu do średniej repliki ZnAlowej Walthera P22Q czy 99 za prawie 1000zł.

 

Myślę, że dałem satysfakcjonującą odpowiedź od posiadacza a nie kogoś kto tylko o tym słyszał czy widział w necie,

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...