Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 G&P słabo lecą kulki


Recommended Posts

Jak wyżej mam m4 G&P komora stock gumka i precka guarder. Ostatnio troche strzelałem do stałego (ściany) celu i zauważyłem że jest jakiś problem, niektóre kulki na dystansie ok 30m leca pięknie równo do celu i się jeszcze nieźle odbijają, większość nie dolatują czasami złapie 2 szt i wypadną pare metrów za lufą. Ogólnie kiepsko strzela GB na 450FPS zrobione. W czym szukać problemu? komora ? gumka? magazynki? Proszę o jakąś sensowną podpowiedź

 

kulki 0,25 guarder

Link to post
Share on other sites

Hop Up'em kręcisz? Gumka Guarder'a jaka? Ogólnie gumki Guardera są problematyczne (przynajmniej ta przeźroczysta), spróbuj zmiany na Systemę Energy lub zieloną G&G. I dystans 30m na 450FPS to nie jest nic chwalebnego, równo do celu powinny lecieć na dystans około 55 metrów.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

wiem że 30m nie jest czymś nadzwyczajnym ale mniej więcej na takim dystansie sobie zawsze porównuje tor lotu kulki. Regulacja gumki nie pomaga cały czas ten sam porblem, obecnie mam czarnego guardera ale zamówię sobie G&G zieloną i będę widział w czym tkwi porblem, w poprzedniej replice miałem gumeczkę guardera czarną i spisywała się bardzo dobrze

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie (m16 G&P) zestaw: stockowa komora i gumka zielona G&G jest do bani. Szczelność jest porównywalna ze szczelnością prezerwatyw z Lidla, musiałem wszystko teflonfixem oklejać, żeby jako tako to wszystko współgrało. Problem rozwiązała fioletowa gumka promyka. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...