Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, powiedzcie mi czy tak powinna chodzić broń

Podczas strzelania seriami słyszę dziwne jakby ,,cofanie się'' jakiegoś mechanizmu. Jestem jeszcze zielony w tych sprawach dlatego kieruje się z pomocą do Was. I często podczas przełączania trybu ognia na semi nie da rady oddać strzału i muszę przełączać ponownie. I przy seriach pierwsze kulki jakby słabiej leciały. Mam zamiar wymienić gumkę HU i rozebrać mechanizm zmiany trybu ognia. A broń kupiłem używaną i podejrzewam że było coś przy niej grzebane a gumka HU nie była wymieniana. Pozdrawiam
Link to post
Share on other sites

To już jest liga wyższa. Musiałbyś rozebrać Gb. żeby się do niego dostać. Jeżeli będzie to Twój pierwszy demontaż Gb. to polecam poszukać poradników jak tego dokonać na YouTube. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, ani nie masz zdolności naprawczych, to lepiej tego nie robić, bo będziesz miał problem ze składaniem.

 

Łap poradnik jak masz to zrobić + ten wyżej co wiciok podesłał też się przyda. Życzę powodzenia!

 

Edited by Vaco
Link to post
Share on other sites

No to kolego grubo żeś pojechał, rozkładając pierwszy raz gb o 22:00. Mam nadzieję, że z pierwszym składaniem do 01:00 się wyrobisz, tak by działało.

Życzę powodzenia i przy następnym rozebraniu poczytaj o tym jak go przesmarować (usunąć litr smaru, który zaaplikowali Chińczycy) poprawnie ustawić podkładki pod zębatki i tak dalej. Wtedy replik będzie ładniej działać i będziesz zadowolony na pewno!

Link to post
Share on other sites

Składałem dzisiaj GB. Chciałem wymienić łożyska bo były plastiki, zamówiłem 7 mm a tu widocznie są 6 mm. Podłączam baterie i na semi oddaje parę strzałów i koniec, spust chodzi ale nie ma strzału. Środkowa zębatka coś żle zazębia w pewnym momencie, ale nie widać po żadnej żeby były zjechane czy coś i zębatka silnikowa dość głośno chodzi. Wysokość silnika reguluje się podkładkami? I silnik w koszyku jest dość luźny i jak ruszam nim to czasem chodzi głośniej czasem ciszej. Korzystałem z tej strony http://www.koalicjap...hp?readmore=445

Edited by jasiu11181
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...