Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur i Gieta


Recommended Posts

Witam, na wstępie chciałbym z wszystkimi się przywitać, to mój pierwszy post na tym forum :icon_wink:

 

zastanawiam się nad zakupem g36 od boyi. Możecie mi powiedzieć, czy to dobry wybór? Co w niej zmienić, oprócz gumki?

 

A może polecicie mi coś innego w przedziale 500-650zł?

Bardzo podoba mi się system szybkiej zmiany sprężyny, są jakieś inne, ciekawe repliki z tym bajerem na rynku w podanym wyżej przedziale cenowym?

 

Dodatkowo chciałbym zapytać, gdzie mogę dostać mundur alpentarn?

 

Wielkie dzięki za pomoc, dzięki za wyrozumiałość...

Pozdrawiam

Edited by Stevy
Link to post
Share on other sites

Emki od specna arms posiadają ten system.

 

Munduru szukaj tu: http://art-fox.pl/ powinni mieć.

 

 

Jesteś pewnie, że chodzi i szwajcarski kamuflaż?

http://allegro.pl/szwajcaria-bluza-wojskowa-r52-i3767960099.html?source=mlt

http://allegro.pl/szwajcaria-spodnie-wojskowe-m83-r-40-72-i3756813937.html?source=mlt

 

Widzę je drugi raz w życiu więc nie bić jak coś pomyliłem.

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites

A jak wypada gieta na tle tych M'ek? Czytałem na forum, że jest trochę awaryjna.

 

Gieta ma gb v3 więc z założenia jest bardziej wytrzymała ale to tylko gadanie bo wszystko może się popsuć.

Dobrze uszczelniona emka będzie w stocku lepsza niż g36 bo tam jest lekko spaprany system hopup.

 

Na start możesz kupić g36 od gfc.

Link to post
Share on other sites

Alpentarn czyli "truskawkę" możesz kupić w Armyworld ale nie wiem czy warto, to jeden z nagorzej kamuflujących wzorów w naszych warunkach klimatycznych...

G36 jest niezłym wyborem w granicach Twojego budżetu.

Do Giety pasuje bardziej Flecktarn, bo to broń Bundewehry.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Wiem, że ten alpentarm nie jest najlepszy, ale grupa w okolicy wymaga, osobiście pobiegałbym w swoim dpm'ie, albo w/w flecktarnie.

 

Zastanawiam się jeszcze nad repliką, gieta bardzo mnie zainteresowała. Zastanawiam się, czy nie zwiększyć trochę budżetu przeznaczonego na broń do np. 800-850zł, polecicie coś fajnego w tej cenie i porównacie z repliką od boyi?

Wolę pójść do roboty, poczekać trochę dłużej żeby później nie żałować.

Link to post
Share on other sites

Czemu Emki miałyby być bardziej opłacalne? Konstrukcyjnie wcale nie są takie fajne. Różnica pomiędzy repliką za 500zł a 1000zł jest taka ,że ta pierwsza przestanie cię satysfakcjonować po roku a ta druga po dwóch :icon_wink: Oczywiście to tylko moje teorie.

Link to post
Share on other sites

Czemu Emki miałyby być bardziej opłacalne? Konstrukcyjnie wcale nie są takie fajne. Różnica pomiędzy repliką za 500zł a 1000zł jest taka ,że ta pierwsza przestanie cię satysfakcjonować po roku a ta druga po dwóch :icon_wink: Oczywiście to tylko moje teorie.

Rozumiem, ale jest nowy i tylko pytam, ale dzięki za opinię :)

Link to post
Share on other sites

Czemu Emki miałyby być bardziej opłacalne? Konstrukcyjnie wcale nie są takie fajne. Różnica pomiędzy repliką za 500zł a 1000zł jest taka ,że ta pierwsza przestanie cię satysfakcjonować po roku a ta druga po dwóch :icon_wink: Oczywiście to tylko moje teorie.

Gdybym był na Twoim miejscu dołożyłbym do Aresa. Zawsze możesz wybrać sobie wersję inną niż C.

Buniek jak zawsze "dobrze prawi", posłuchaj Go a nie pożałujesz i nie wyrzucisz pieniędzy w błoto. Osobiście radziłbym wersję G36K, jest moim zdaniem najbardzie uniwersalna.

Pamiętaj, żeby zawsze używać dobrych kulek [G&G], lub [MadBull], zapewnią Ci stabilność toru lotu, dobra skupienie a co za tym dobrą celność.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...